यी सजिलो मिठो आलुहरू मेपल सिरप, खैरो रङ्ग, र दालचीनीको शानदार मिश्रणसँग चम्किएको छ। आलुहरू कटाएपछि अलिकति उबलिएको हुन्छ, त्यसैले तिनीहरू त्यस्ता व्यञ्जनहरू भन्दा ओवनमा कम समय लिन्छन्।
एक हैम डिनर वा पोर्क चोप्सको साथ स्वादिष्ट कारमेलयुक्त मीठे आलु को सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड माध्यम
- सखरखण्डा
- 1/4 कप मक्खन
- 1/4 कप मेपल सिरप
- 1/4 कप प्रकाश ब्राउन शुगर (दृढतापूर्वक प्याक गरिएको)
- 1/2 चम्मच दालचीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- मीठे आलुहरू स्क्र्रब गर्नुहोस् र त्यसपछि उनीहरूलाई ठूलो साउसेनमा राख्नुहोस्; पानी संग आवरण गर्नुहोस्।
- मीठे आलु एक फोडामा ल्याउनुहोस्; कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस्, प्यानको आवरण गर्नुहोस्, र लगभग 5 देखि 7 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् वा केवल निविदा सम्म। राम्रो तरिकाले नाली।
- Preheat ओवन 350 एफ।
- जब आलु पर्याप्त गर्न सजिलो ठिक हुन्छ, तिनीहरूलाई छील्नुहोस् र उनलाई र मोटी स्लाइसमा काट्नुहोस्।
- कटाई 2-क्वार्ट पकाउने डिशमा काटा-माईलो आलु राख्नुहोस्।
- एक sacecepan मा, शेष अवयव संयोजन; मिश्रण फोल सम्म पकाउनुहोस्। पकाउने डिशमा आलु माथि बढाउनुहोस्।
- 30 मिनेट को लागि, या गर्म र राम्रो तरिकाले चमक को लागि preheated ओवन मा सेंकना।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 265 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 20 मिलीग्राम |
| सोडियम | 64 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 48 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 3 जी |