यो कजुन-शैली कालीका माछाको लागि पारंपरिक सिजनिंग नुस्खा हो। यो माछा माछा मा लागू गर्नुहोस् र यसलाई अत्यन्तै तातो कास्ट आयरन स्किलेटमा राख्नुहोस् । मलाई विश्वास गर्नुहोस् जब म भन्छु यो यो स्वादिष्ट उपचार हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच / 30 एमएल
- paprika
- 1 चम्मच / 15 एमएल अरेगानो
- 1 चम्मच / 15 एमएल थिम
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर केनी मिर्च
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
- 1 चम्मच / 5 एमएल सेतो मिर्च
- 1 चम्मच / 5 एमएल लसुन पाउडर
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक (समुद्र)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एकैसाथ मिलाउनुहोस् र एक वाटाइट कंटेनरमा भण्डारण गर्नुहोस्, ठुलो, अँध्यारो ठाउँमा तयारीमा 6 महिना सम्म।
- प्रयोग गर्न, केवल माछा मासु मा रक्सी को उदार रकम लागू गर्नुहोस्। कुकुरको रूपमा निर्देशित
- मिश्रण पनि एक अचयनमा बनाइन्छ। 1/4 प्याला तेल र 1/3 प्याबल सिरका (सेतो वा सिडर) वा सिटरस रस (नारंगी, नींबू, वा किम) एक कटोरामा र मसाले रमाइलो संग एक साथ जोड्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 53 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,171 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 2 जी |