हनी सरस सस को थोपा टंगनी स्वादिष्ट समुद्र बास fillets को बर्तनों को स्वाद को तारीफ गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड / 680 जी
- समुद्र बास फिललेट, लगभग 1 - 1 1/2 इन्च मोटी
- 1/4 कप / 60 एमएल सेतो पकाउने शराब
- 2 चम्मच / 30 एमएल
- डिजोन सरसफाई
- 2 चम्मच / 30 एमएल अतिरिक्त कुंवारी जैतून को तेल
- 2 चम्मच / 30 एमएल शहद
- रस को 1/2 को नींबू
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल वर्कसेर्सयर सॉस
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल समुद्री नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्री संयोजन गर्नुहोस्, माछा बाहेक, ठूलो मिश्रण कटोरामा। समुद्री बास जोड्नुहोस्, धेरै राम्रोसँग कोट गर्न निश्चित गर्नुहोस्।
- उच्च गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
- माछाबाट हटाउनुहोस्।
- ग्रिलमा माछा राख्नुहोस्। माछाको माथिल्लो माटोलाई ब्रश र 5-7 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- माछालाई मार्नुहोस् र अचम्म लाग्नुहोस् र 5-7 मिनेटका लागि पकाउनुहोस्, वा जब सम्म माछाले फ्याँकिएको फोहोरको साथ सजिलै संग।
- सम्पन्न भएपछि, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 276 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 70 मिलीग्राम |
| सोडियम | 502 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 32 g |