भुना हुआ आलुको लागि यो सरल नुस्खा ग्रीकि स्टिक, मासुलोफ, वा चिकन इट्टाको लागि उत्तम साइड डिश हो। माइक्रोवेवमा आलु कायम राख्नु र तिनीहरूलाई तातो ओवनमा भुवाउनु अघि ठुलो तिनीहरूलाई हल्का र खतरनाक बनाउँछ।
तपाईं यो डिशको लागि रसत आलु प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, वा Yukon सुन आलु प्रयास गर्नुहोस्। युकोन गोल्ड्स एक सानो सानो हो, त्यसैले यो नुस्खामा 6 वा आठ प्रयोग गर्नुहोस्। Yukon गोल्ड आलु पहेंलो रङ दुवै भित्र र बाहिर छन्, र तिनीहरूसँग क्रीमयुक्त बनावट र धान स्वाद छ। यो नुस्खामा रातो आलु प्रयोग नगर्नुहोस्, किनकि तिनीहरू बहावको लागि उत्तम छैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 रस आलु
- 3 चम्मचहरू
- जैतून का तेल
- 1 प्याज, कटा भयो
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच नमक
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 1 चम्मच सूखे तुलसी पातहरु
- 1/2 चम्मच सूखे थिम पातहरु
यसलाई कसरी बनाउने?
- आलु, छील र 1 "बान्कीहरूमा काट्नुहोस्। आलुमा 1/2 कप पानीको साथ ठूलो माइक्रो माइक्रोवे-सुरक्षित डिशमा राख्नुहोस्। माइक्रोवेव-सुरक्षित प्लास्टिक लपेटो र प्वाइन्ट भर्नको साथ राख्नुहोस्।
- माइक्रोवेव 4 मिनेटको लागि आलुमा उच्च हुन्छ। तिनीहरूलाई एक कलरडरमा राम्रो तरिकाले निकास गर्नुहोस् , एक कुकी पानामा एकै तहमा आलु फैलाउनुहोस् र लगभग 20 देखि 30 मिनेटसम्म सुत्न नदिनुहोस्। तपाईं यो कदम समय अगाडी गर्न सक्नुहुन्छ।
- जब तपाईं खाना तयार हुनुहुन्छ, ओवन पहिले 400 डिग्री फाईल गर्नुहोस्। भत्काउने तेलमा जैतूनको तेल डुकाउनुहोस्। आलु, प्याज, लसुन, नमक, काली मिर्च, तुलसी र थिम थप गर्नुहोस्, कोटलाई तपाईंको हातमा फ्याँक्नुहोस्।
- 30-40 मिनेटको लागि आलु भुट्नु, स्पटुलाको साथ खाना पकाउँदा तिनीहरूलाई एकपटक राम्ररी घुमाउनुहुन्छ, जब सम्म आलु निविदा हुन्छ र कुरकुरा र खरानी बाहिर निस्किन्छ। तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 21 9 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 21 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 40 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 5 g |