Brigadeiros एक पारंपरिक ब्राजील कैंडी हो जसले मीठो क्यान्डसेड दूधबाट बनाइयो, जब सम्म यो स्वर्ण खैरो रंग र एक अमीर, कारमेल स्वाद हो। तपाईंको ब्रिगेडियोजको रंगीन स्प्रेकल्स, टोस्टेड नारियल, वा ग्राउण्ड नटमा रोल गर्नुहोस् र उनीहरूले वेनिला, बादाम, या दालचीनीसँग स्वाद दिन्छन् यो सम्भावना यो सजिलो, स्वादिष्ट उपचारको साथ असीमित छ! भद्र चकलेट ब्रिगेडियर्सका लागि नुस्खा पनि जाँच गर्न निश्चित हुनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप
- खुवाउनु भयो
- 1/2 कप नारियल दूध (वा भारी क्रीम)
- 2 Tbsp। मक्खन
- 2 चम्मच। हल्का मकै सिरप
- 1/2 tsp। नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
1. मिठो कन्डिशन्स दूध, नारियल दूध वा भारी क्रीम, मक्खन, मकई सिरप, र भारी तलको साथमा मध्यम-ठूलो पारामा नमक मिलाउनुहोस्। मध्यम तापक्रममा प्यान राख्नुहोस् र मक्खन नभएसम्म मक्खन भंग गर्दछ।
2. मिश्रण एक फोडामा ल्याउनुहोस् र त्यसपछि मध्यम-कम गर्न गर्मी घुमाउनुहोस्। कुक, बारम्बार हिउँदो, क्यान्सर प्यानको तलमा एक टुक्रा सँगसँगै आउँछ र तपाईं प्यानको तलमा खैरोट छालाको रूप हेर्न सुरु गर्नुहुँदा सम्म।
यसले लगभग 10 मिनेट लिनु पर्छ।
3. क्यान्डी वा कटोरीमा राखेर क्यान्डीलाई खान्नुहोस्, हेरचाह गर्दा पछाडि खरानी नपराउनुहोस् - प्यानमा भूरी छाला छोड्नुहोस्। कटोरी को आवरण र यसलाई कोठा को तापमान मा आने दो, तब सम्म फ्रिज गर्नुहोस जब सम्म ब्रिगेडियर्स मिश्रण पूर्णतया ठंडा छ, कम से कम 2 घन्टा।
आफ्नो सुन्तलालाई उचाइ कटोरामा फाल्नुहोस्। जब कैंडी ठुलो र फर्म हुन्छ, क्यान्डीलाई सानो बलमा राख्न कैंडी स्कूप वा चम्मच प्रयोग गर्नुहोस्। तिनीहरूलाई टुप्पिंगमा रोल गर्नुहोस्, त्यसपछि बलहरू नभएसम्म तपाईंको पातहरू बीचमा रोल गर्नुहोस् र टुप्पिंग दृढ रूपमा कैंडीमा सम्मिलित हुन्छन्।
5. ब्रिगेडियर्स सेवा गर्न सानो पेपर वा पन्नी कैंडी कपमा राख्नुहोस्। तिनीहरूलाई फ्रिजमा फ्रिजमा 2-3 हप्ताको भण्डार गर्नुहोस्, र सेवा गर्नु अघि कोठाको कोठामा ल्याउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 68 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 12 मिलीग्राम |
| सोडियम | 67 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |