तेल रहित र मोटो-मुक्त सलाद ड्रेसिंग नुस्खाको प्रयास गर्नुहोस्। यो द्रुत-फलाम-रहित नारंगी र सरसफाइ vinaigrette सलाद ड्रेसिङ केवल केहि सरल अवयवहरूको प्रयोग गर्दछ जुन तपाईसँग पहिल्यै हातमा छ। यो धेरै मोटो र क्रीम छैन, तर यो राम्रो स्वादको अनुपालन गर्दछ। यो एक जाने-सलाद ड्रेसिङ हो जब तपाईं छिटो र हल्का केही तेल बिना केहि चाहनुहुन्छ। यदि तपाईंलाई सोया सॉस मन पर्छ भने, सानो स्प्ल्यास थप्नुहोस्। यदि तपाइँ मोटो-मुक्त वेगन सलाद ड्रेसिङ नुस्खाको खोजी गर्दै हुनुहुन्छ, यो प्रयास गर्न राम्रो हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप रातो रक्सी शराब सिरका
- 1/3 कप शर्करा
- 1/4 कप सुन्तला रस
- 2 चम्मच। सूखे सरसफाइ
- ड्यास नमक र कालो मिर्च, वा स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
पूर्ण रूपमा संयुक्त नभएसम्म सबै अवयवहरू सँगै
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 52 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 45 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |