एक कच्चा सेक्सी खाना सलाद ड्रेसिंग, एक कच्चा देवी ड्रेस ड्रेसिंग जस्तै, टिनी र सेब साइडर सिरकाबाट बनाइयो र एगवेर अमृत संग मिठो भयो। म पूर्णतया देवी ड्रेसिंगलाई माया गर्छु, र यसले यो कच्चा खानाको संस्करणमा राम्रोसँग काम गर्दछ। (यसलाई कच्चा राख्नको लागी चिन्ता नगर्नु हुन्छ? यो समान वेग्लै देवी ड्रेसिङ नुस्खाको जाँच गर्नुहोस्।)
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप कच्चे तेल को
- 1 चम्मच सेब साइडर सिरका
- 1 चम्मच नींबू रस
- 2 लौंग लसुन
- 2 चम्मच पानी
- 1 चम्मच
- agave nectar
- 3 चम्मचहरू
- चिसो-दबाईएको जैतून का तेल (वा अर्को तटस्थ तेल, जस्तै फ्याक्स)
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 चम्मच ताजा अजमोद, मिनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- अजवाय बाहेक सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्, एक ब्लेंडर वा खाना प्रोसेसरमा, आवश्यक रूपमा थप वा कम तरल जोड्नुहोस्। अजय मिनिसिङ र राम्रो सँग मिले सम्म अजैर र पल्स जोड्नुहोस्।
- देवीको ड्रेसिंग फ्रिजमा थोपा थोपा थोपा हुनेछ, त्यसैले आवश्यक रूपमा थोडा थप तरल थप गर्नुहोस्
देवी ड्रेसिंगले पनि ठूलो डुबाइ बनाउँछ, त्यसो भए साटो कम तरल जोड्नुहोस् र यसलाई एक भिडी डुबेको रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्, यदि तपाई चाहानुहुन्छ भने।
घरको कच्चा रक्सी बनाउने जस्तै व्यवहार गर्नुहुन्छ?
यहाँ केही थप खाना खाने कच्चा खाना व्यंजनहरू छन्:
- Dehydrator मा घर का बना कच्चे तेल पटाखे
- कच्चे वेगास कमल र नर्वे पेटू सलाद
- कच्चा खाना मकई चिप्स नुस्खा
- घरको कच्चा चकलेट
- सजिलो घरको कच्चा फ्रस्टिङ (हो, फ्रोडिङ!)
- कैसे बनाउन को लागि कच्चे कच्चे अखरोट पनीर
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 124 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 12 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |