यो हरियो चियाको नुस्खाले स्वास्थ्य लाभहरू र अदरकको जिंग स्वाद र प्लमोनको ताजा तातो स्वादको स्वादलाई नींबू-जिगर सरल सिरपमा धन्यवाद दिन्छ। केवल अग्रिममा सरल सिरपको ब्याच बनाउनुहोस् र तपाईले लगभग 6 मिनेटमा गर्म वा इज्जत-लेमन-अदरर हरियो चिया बनाउन सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच हरी चाय (जस्तै ह्वाजिच, सेन्चा वा कुचिचि)
- 1 कप सिम पानी
- 2 चम्मच
- लेमन-अदरक सरल सिरप
- (को लागि
- चिसो चिया ) 1 कप बर्फ
यसलाई कसरी बनाउने?
- तीन मिनेटको लागि चिया चपेट
- तनाव र लेमन-अदरक सरल सिरप थप्नुहोस्।
- तातो सेवा गर्नुहोस् वा बर्फ हाल्नु पर्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 72 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |