लेमन- अदरक सरल सिरप समय अगाडी बनाउन सजिलो छ र त्यसपछि नींबूले को छिटो पिचर सफा गर्न प्रयोग गर्दछ, ककटेल वा आइमाई चिया स्वाद, वा केक वा ताजा फलमा बहाली गर्न। व्यक्तिगत रूपमा, म स्पार्कलिंग अदरक लेमननेड र लेमन-अदरक ग्रीन टी बनाउनको लागि प्रयोग गर्न चाहन्छु।
ताजा टकसालको प्रशंसकले नयाँ, कटा अदरकले ताजा, कटा टकटा पित्त प्वाइन्टहरूलाई लेमन-मिन्ट सरल सिरप बनाउँदछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप शर्करा
- 1/2 कप पानी
- 1/2 कप नींबू काली
- 2 चम्मच अदरक (खुबै र कटाई, वा कटा ताजा टकसाल)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरूलाई मध्य-उँचाइमा एक फोडामा ल्याउनुहोस्।
- गर्मी घटाउनुहोस्। प्रायः स्ट्राइकिंग, सात देखि दस मिनेटको लागि मिश्रणमा उकालो बनाउनुहोस्, वा जब सम्म मिश्रणको लगभग आधा आफ्नो मूल भोल्युममा घट्यो। यदि तपाईं मोटाई सिरप चाहानुहुन्छ भने, अधिक समयको लागि उकालो गर्नुहोस्।
- अदुवाको माध्यमबाट फिल्टर गर्नुहोस्, अदरक रूट छोडेर। (यदि तपाईंको सिरप धेरै मोटो छ भने, यसलाई ढिलो पार्नुहोस् वा चोरीबाट थिच्न चम्मचको पछाडि प्रयोग गर्नुहोस्।)
- एक साफ जार मा एक तंग ढक्कन संग स्टोर (जस्तै मेसन जार)। प्रशीतित, यो सिरपले 6 महिनासम्म ताजा रहनेछ।
- एक चम्मच थप गर्नुहोस् वा त्यसो गर्दा नींबू-अदरक स्वादको लागि ठुलो पेयहरूमा सेवा पुर्याउनुहोस्। प्रति कप पानी वा स्पार्कलिङ पानीको बारेमा दुई चम्मचहरु लाई छिटो नींबू-अदरक लेमनडेड बनाउन। पेनकेक्समा ताजा बगाई, ताजा फल वा अन्य मिठो खानाहरू थप स्वादको लागि।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 36 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |