यो प्रसिद्ध मिर्च नुस्खा 1 9 4 9 मा सिन्सिनाटी, ओहियो मा चिली रेस्टुरेन्ट को एक लोकप्रिय श्रृंखला को स्थापना निकोलस लामब्राबिनाइड द्वारा बनाईएको थियो। आविष्कारक को ग्रीक जडहरु लाई स्पष्ट रूप देखि मसलाहरु को अद्वितीय मिश्रण मा देख्न सकिन्छ। तपाईं देख्नुहुनेछ, यो मिर्च धेरै सामान्य दक्षिणपश्चिम शैली चिली भन्दा धेरै फरक छ जुन तपाईले प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। यो नुस्खाको रहस्य लामो ढिलो खाना पकाउने र रातभर प्रशोधन, जुन सबै अतिरिक्त फ्याट हटाउन अनुमति दिन्छ। मैले रेस्टुरेन्टमा यो आश्चर्यचकित मिर्चको आदेश गर्न पाँच तरिकाहरू समावेश गरेको छु, जुन सामान्यतया स्पेगेटी पास्तामा सेवा गरिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 क्वार्ट पानी (चिसो)
- 2 पाउन्ड
- जमीन मासु
- 2 कप कुखुरा टमाटर
- 2 पहेंलो प्याज (diced)
- 4 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच
- Worcestershire सॉस
- 1 चम्मच unsweetened कोकोआ
- 1/4 कप मिर्च पाउडर
- 1 चम्मच केयेन
- 1 चम्मच जीरा
- 2 चम्मच साइडर सिरका
- 1 बे पत्ती
- 1/4 चम्मच लौने (जमीन)
- 1 चम्मच दालचीनी
- 1 1/2 चम्मच नुन
- वैकल्पिक:
- पकाएको स्पैग्टी पास्तालाई माछाको सेवा गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- 4-क्वार्ट बर्तनमा बीफ र पानी थप्नुहोस्। मैदानमा गोडाबारीको छेउमा हिउँद हुँदा एक सिम लागेर ल्याउँदछ धेरै सानो टुक्राहरूमा। 30 मिनेटको लागि सिम्मर र सबै अवयवहरू थप्नुहोस्।
- 3 घण्टाको लागि कम मा उजागर। चिनी धेरै मोटो हुन्छ यदि आवश्यक रूपमा पानी थप्नुहोस्।
- रातो रातमा मिर्च फ्रिज गरियो; अर्को दिन, पुन: पनीर र सेवा गर्नु अघि शीर्षबाट वसाको लेयर हटाउनुहोस्।
सिनसिनाटी "स्काईलाइन" चिली कोड अर्डर
- बस मिर्च
- चिली स्पागेटी नूडल्सहरूमा सेवा गर्थे
- चिली, स्प्यागेटी, र ग्रेटेड पाद्री पनीर
- चिली, स्पागेटी, पनीर र प्याज
- चिली, स्पागेटी, पनीर, प्याज र सेम
सबै ओइस्टर पटाखेहरूसँग सेवा गरिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 438 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 135 मिलीग्राम |
| सोडियम | 916 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 47 g |