सीधा नयाँ अर्लिन्सको प्रसिद्ध फ्रांसीसी क्वार्टरमा, यो क्रियोल मनपर्ने स्पेनिश पाल्लाको सन्तान हो। स्थानीय अवयवहरूको विशेषता र फ्रांसीसी फ्लेयरको एक स्वस्थ खुराक, जम्बुलाया एक शताब्दी भन्दा बढी लुइसियाना मनपर्ने भएको छ।
यो सरल जाम्बयाया नुस्खा बनाउन सजिलो छ, राम्ररी पुनरावलोकन गर्दछ र मनोरञ्जनको लागि उत्कृष्ट छ।
4 ठूलो क्रिसमस क्रियोल जुम्बलाया
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच वनस्पति तेल
- 4 औंस dried Andouille sausage या अन्य स्लीच मसालेदार सॉसेज
- 1 चम्मच मक्खन
- 1/2 पाउन्ड छाला रहित, बेग्लै चिकन जांघहरू, 1 इन्च टुक्राहरूमा काट्नुहोस्
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच तातो पानी कालो मिर्च
- 1 कटा प्याज
- 1/2 कप diced अजवाइन
- 1/2 हरियो
- काली मिर्च , कटा भयो
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 1 1/2 कपले लामो-अन्न चावललाई नसाएको
- 2 3/4 कप मुर्गा भाइरस
- 1 tablespoon paprika
- 1/2 चम्मच सूखे थिम
- 1/4 चम्मच मिर्च केनी मिर्च
- 1 (14.5-औउन्स) टमाटरहरू diced गर्न सक्छन्
- 12 ठूलो चिन्ता, खुम्चिएको, भित्तामा, र चौथाईमा काटिए
- 1/2 गुच्छा हरित प्याज, पतला कटाई
- लुइसियाना
- तातो चम्मच , स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक डच ओवन, वा गहिरो कुञ्जीमा सब्जीको तेललाई माउन्ट हाइ हाइलाइट। प्यानमा सोजी जोड्नुहोस् र 5 मिनेट पकाउनुहोस्, कहिलेकाहीँ हल्का खानु पर्दैन। मक्खन, चिकन, प्याज, अजमेर, घंटी काली मिर्च, नुन, काली मिर्च र लसुन थप्नुहोस्। सब्जहरू निलम्बन नभएसम्म, कम, आवरण, र 10 मिनेट पकाउन गर्मी घटाउनुहोस्, कहिलेकाहीं घिमिरे।
- चावल जोड्नुहोस्, र तेल संग पूर्ण लेपित नभएसम्म हलचल। भाइरस, पेपरिका, थिम, केनेन थप गर्नुहोस् र एक फोडा ल्याउनुहोस्। आवरण, कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस्, र 15 मिनेटको लागि सिम गर्नुहोस्।
- अनलक गर्नुहोस्, टमाटर थप्नुहोस् र 10 मिनेट सम्म पिक्सेलमा तरल अवशोषित हुन्छ। चिन्ता र हरी प्याज, आवरणमा हिउँ र 5 मिनेट पकाउनुहोस्। गर्मीलाई बन्द गर्नुहोस्, दाँतबाट फफफन गर्नुअघि 5 मिनेट बाँकी रहनुहोस्। हट चटनीको साथ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 554 |
| कुल मोटा | 22 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 86 मिलीग्राम |
| सोडियम | 803 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 60 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 30 जी |