पिर्मेन्स रोस्ट पोर्क एक राम्रो तरिकाले, छिटो र सजिलो मुख्य डिश नुस्खा हो। छिटो अन्तिम-रातको खानाको लागि सामग्रीमा हात राख्नुहोस्। यदि तपाईं बरु तपाइँको रूखको सुँगुर ग्रिल गर्नु भयो भने, ग्रील्ड पिर्मेसन पोर्क लिइन हेर्नुहोस्। सुनिश्चित गर्नुहोस् कि तपाईंसँग एक केन्द्र कटौती बेकार भुना छैन 2 पाउन्ड भन्दा ठूलो। हड्डी वा संलग्न भएका प्रकारहरू लामो समयसम्म पकाउन लाग्दछन्।
यो पोर्टल टेंडरलोन होइन, यो नुस्खाको लागि तपाईं एक पोर्क लिइन रोस्ट खरीद गर्दै हुनुहुन्छ भनेर निश्चित गर्नुहोस्। टेंडरलोन धेरै सानो मासु हो र धेरै छिटो पकाउँछ। यी दुई व्यञ्जनहरूमा विनिमेन्ट छैन।
यो साधारण उपचार पनि बीफ टेंडरलोनको लागि प्रयोग गर्न सकिन्छ। तपाईं पनीर को प्रकार प्रयोग गर्नुहुन्छ जुन फरक छ; रोमन राम्रो विकल्प हुनेछ। वा एक फरक प्रकारको सूखे जडीबुटी प्रयोग गर्नुहोस्। Basil or oregano राम्रो छनौट हुनेछन्।
यस रूस्ट को केहि स्केलोप वाला आलू या मसला भयो आलू, केहि हरी बीन्स या asparagus, र रात को खाने को रोल या स्कोन संग सेवा गर्नुहोस। मिठाईको लागि, एक राम्रो सरल चकलेट केक वा केहि चट्टान स्वादिष्ट समाप्त हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1 चम्मच सूखे थिम पत्तियां
- 2 चम्मचबत्ती चुरोट
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/8 चम्मच मिर्च
- 1 (2-3 पाउन्ड) बेकार केन्द्र कट पोर्क लाना रोस्ट
- 1/2 कप कपडा पर्मेसन पनीर
- 1/4 कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
सुँगुर भुइँमा लगाउन: ओवन पहिले 375 डिग्री एफ।
सानो कटोरामा, जैतूनको तेल, थाइ, चिकन भाइरस, नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस्। यस मिश्रण मा रोल पोर्क, त्यसपछि कोर्मेसन पनीर को कोट मा कोट मा दुवै प्रकार को रोल।
एक बरसात प्यानमा पोर्क राख्नुहोस् र कुनै पनि बाँकी पनीर संग छिराउनुहोस्।
आन्तरिक मासु थर्मामीटरमा कम्तिमा 145 डिग्री एफ।
प्यानबाट, पोर्कबाट पोर्क हटाउनुहोस्, र सेवामा स्लाईन गर्नु 10 मिनेट अगाडि खडा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 46 9 |
| कुल मोटा | 28 जी |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 154 मिलीग्राम |
| सोडियम | 260 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 49 जी |