ल्वेन्डर र रोसेमेरी दुई जडीबुटीहरू जुन एकदम राम्रो हुन्छन्, खासगरी पेयहरूमा। यस ककटेलमा मैले दुई स्वादहरूको आधारभूत, मखमली टोन थपेपछि लेभेंडर सरल सिरपसँग एक भेला बीनलाई फ्याँकिरहेको र रस्सेरी-इन्फोज्ड गरिएको वोदका र सूखे वरमाउथसँग सम्हाल्दै।
रोजमेरी-इन्फ्लूगर्ड वोडका यी दुई व्यञ्जनहरू प्रयोग गर्न धेरै सजिलो छ: रोजमेरी-इन्फ्लूगर्ड वोडका (भिडियो) वा ल्वेन्डर-रोमेमेरी इन्फ्लुड्ड वोडका (यदि तपाइँ मनपराउनु हुन्छ भने लैवेंडर छोडेर)।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस वोडका (रोसेमरी-इन्फ्लू)
- 3/4 औंस
- भर्मोथ (सुखा)
- 1/2 औंस
- लेभेंडर सरल सिरप
- 1 ड्यास
- ताजा लेमन रस
- 1/2
- वेनिला बीन
- गार्निश: नींबू मोडिस्ट वा
- पट्टि
यसलाई कसरी बनाउने?
- सानो टुक्रा चौडाईमा एक वेनिला सेन्टको आधा चोटि-टुक्रा र मिश्रणलाई गिलासमा राख्नुहोस्।
- लेभेंडर सिरप र मिडल जोड्नुहोस्, वेनिला सेम क्रस।
- गिलास बर्फसँग भर्नुहोस्, वोदका र वरमाउथ थप्नुहोस्।
- बलियो बनाऊ।
- ठीक तनाव र एक ककटेल गिलास मा या पनि एक पुरानो फैशन को गिलास मा चट्टानों मा सेवा।
- नींबू मोडा वा पछाडि गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 5 9 0 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 34 मिलीग्राम |
| सोडियम | 85 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 107 g |
| आहार फाइबर | 27 जी |
| प्रोटिन | 39 जी |