2012 मा ग्रे गाउजले एक नयाँ स्वादयुक्त वोदका चेरी नोयर भनिन्, र चेरी लेन एक हस्ताक्षर ककटेल मध्ये एक हो। वास्तवमा, यो फाइन चेरी स्वादयुक्त ककटेल मध्ये एक हो जसले मैले लामो समय देखी देखेको छु। सामान्यतया चेरी संक्रमणको एक प्रशंसक होइन, यो एक गति को एक ठूलो परिवर्तन - धेरै को 'खाँटी सिरप' स्वाद होइन - र यस पेय मा यो बिनैक्टिनिन मा पाइने जड़ी बूटियों को प्यारा संयोजन संग बढावा छ।
तपाईं ध्यान दिनुहोस कि बिट्टरहरुको स्वाद अपरिभाषित छ। पूर्वनिर्धारित रूपमा यसले हामीलाई अरोमेटिक कचौरा प्रयोग गर्न मद्दत पुर्याउछ जुन Angostura वा Peychaud बाट। यद्यपि, म तपाईंलाई बक्सबाट सोच्न चुनौती दिन्छु र एक सिट्रस संग प्रयोग, यहाँ सम्म कि एक चकलेट कडाई, जसमा कुनै पनि पेय गर्न को लागी एकदम राम्रो प्रशंसा गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 भागहरू
- ग्रे गोको चेरी नोइर वोदका
- 3/4 भागहरू
- बेनेडिक्टिन लिकर
- 1 1/2 भागहरू
- कागतीको रस
- 3/4 भागहरू
- सरल सिरप
- 1 ड्यास
- bitters
- गार्निश: चेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू एक ककटेल शेखरमा बर्फ देखि भरिएको र बलियो हल्ला लगाउँछन् ।
- एक ककटेल गिलास मा तनाव र एक ककटेल पिक मा चेरी संग गार्निश।
Recipe Courtesy: Gray Goose Vodka
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 953 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 155 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 200 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 6 g |