अंगूर, अदरक र अनार, यो एक रमाइलो फल मिश्रण हो। पमा अङ्ग्रेजी-टिनी डेल डेग्रो द्वारा बनाईएको थियो र पमा अनारिण्ट लिकुर सुविधा प्रदान गर्दछ। DeGroff यस पेय को दुई संस्करणहरु छन् जुन कहिलेकाहीँ पमा मार्टिनको रूपमा उल्लेख गरिएको छ (म अन्य पमा मार्टिनी , एकदम फरक पेय) लाई भेद गर्न चाहन्छु, तलको नुस्खा खट्टा-मिश्रण शैली हो।
अर्को संस्करण सोझो मिश्रण र अदरक सिरपको विरोधको रूपमा प्रेमी र श्वेत सिरप, नींबूको रस, र ताजा अदरक प्रयोग गर्दछ। मजा लिनुहोस्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस पनामा अनार लि
- 1 1/2 औंस प्रीमियम
- वोडका
- 1/2 औंस
- अंगूर रस
- 1/2 औंस
- खट्टा मिक्स
- 1/2 औंस मोनिन अदरक सिरप (
- घरको अदरक सिरप नुस्खा यहाँ )
- गार्निश: लेमन ईश्वर
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठुलो मार्लिन गिलासमा बर्फ र तनावसँग राम्ररी सबै अवयवहरू हिलाउनुहोस् ।
- एक सर्पिल कट नींबू उत्तेजना संग गार्निश।
Recipe Courtesy: PAMA Anacranate Liqueur
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 154 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 54 मिलीग्राम |
| सोडियम | 134 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 4 जी |