विक्टोरियाको गोप्य वास्तवमा कुनै रहस्य छैन: केवल तीन सरल सामग्री। यो हल्का गुलाबी ककटेल सिटस र स्ट्राबेरीको नाजुक मिश्रण हो जुन कुनै रोमान्टिक अवसर वा एक महिला-ककटेल पार्टीको लागि एकदम सही छ।
त्यहाँ त्यहाँ विक्टोरियाको गुप्त व्यञ्जनहरू छन्। लगभग सधैं, तिनीहरू स्ट्रबबेरी र वोदका छन्। क्रिममे फ्रेज भन्दा सट्टा कुनै पनि स्ट्रबेरी तरकारी प्रयोग गर्न महसुस गर्नुहोस्।
तपाईं यो एक मजा र स्वादिष्ट पार्टी शटमा पनि गर्न सक्नुहुन्छ। यसको लागि, म वास्तवमा समान भागहरू स्ट्रबबेरी तरकारी र वोदका पानाहरू पठाउनेछु, त्यसपछि नींबूको एक झाडा जोड्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस क्रेम डी फैज
- 1 औंस
- सिटरस वोदका
- 1 औंस
- कागतीको रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- यदि थोडा बर्फको साथ ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 264 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 29 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |