यो स्वादयुक्त मार्टीनी एक मनपर्छ। PAMA अनार का लिकर को रिलीज देखि, यस पेय (पीओएम मार्टिनी को रूप मा धेरै पेय मेनू मा देखे) सलाखों र लाउंज को सबै मा खत्म भयो। प्रीमियम तरकारीले अनार-स्वादयुक्त मार्टिनीलाई वास्तविक, ताजा अनारको स्वाद बनाउन सजिलो बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- पमा अनार लिईर
- 1 1/2 औंस
- प्रीमियम वोदका
- 1/4 औंस
- सुन्तला-स्वादयुक्त तरकारी
- G arnish:
- लेमन जेस्ट
यसलाई कसरी बनाउने?
- मिश्रण ग्लासमा सबै अवयवहरू जोड्नुहोस्।
- बर्फ थप्नुहोस् र बलियो पार्नुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस्
- एक नींबू उत्तेजना संग गार्निश।
Recipe Courtesy : PAMA Anacranate Liqueur
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 127 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |