यो स्वाद वाला मार्नी एक साफ पेय मा एक मीठी वेनिला स्वाद को आनंद लेने को सबै भन्दा आसान तरीकाहरु मध्ये एक हो। प्राकृतिक वेनिला मार्टिनिनीले वेनिला मदिराबाट स्वाद रमाइलो बनाउँदछ (मूलतः यो नवन थियो, जुन अब रोकिएको छ)।
जब तपाईं एक महान वेनिला भावना पाउँनुहुन्छ र यसलाई बेल्वेयर जस्ता चिकनी वोडका साथ जोड्नुहोस्, एउटा अद्भुत ककटेल जन्मेको छ। नींबूको रस मधुमेह अफसेट गर्न र सिट्रस गहिराईको स्पर्श जोड्न आवश्यक छ जुन स्वाद र स्वादको स्वागतको स्वाद।
Tuaca, बोल्सन वेनिला, र Galliano सबै व्यवहार्य वेनिला दिईरर्स हुन् र प्रत्येकले एक उत्कृष्ट वेनिला मार्टीनी बनाउनेछन्। तपाईले ब्रिनली गोल्ड शिपिप्रेट वेनिला रमलाई पनि प्रयास गर्न सक्नुहुनेछ, यो स्वादको बारेमा आश्चर्यजनक कुरा हो कि नेभिनले कस्तो प्रस्ताव राखेको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 भाग वेनिला तरल
- 1 भाग
- Belvedere Vodka
- एक देखि केहि ड्रपहरू
- चूने निचोड
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 23 9 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 24 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |