चाहे तपाईं घर का बना डेयरी-फ्रि ग्राहम पटाखे वा एक स्टोर-खरीदा किनेको प्रयोग गर्ने निर्णय गर्नुहुन्छ, यो नुस्खा विशेष फल tarts वा डेयरी-मुक्त चीज़केकका लागि उत्तम आधार हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप ग्राहम पटाखे (पतला जमीन डेयरी-फ्रि, या तो स्टोर-किन्टेड वा घर का बना)
- 1/3 कप
- agave nectar (या मेपल सिरप)
- 1/3 कप क्यानोला तेल
- 1/2 चम्मच दालचीनी
- नुन को चुरोट
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 375 एफ हल्का तेल वा तेल (डेयरी-मुक्त सोया मार्जिनिनसँग) एक 9 "-10" स्प्रिंगफर्म प्यान, पाई प्लेट वा वांछित बेकिंग डिश र सेट गर्नुहोस्।
- एक प्रोसेसरमा, ग्यामर पटाखे कुंठाहरू, एगबेटिक्ट्रिक वा मेपल सिरप, क्यानोला तेल, दालचीनी, र नुन र प्रक्रिया केही सेकेन्डसम्म वा मिश्रणले मात्र बखत सँगै रहन्छ। मिश्रण आफ्नो हातले तैयार प्यानमा थिच्नुहोस्। (हामी मेरो सङ्ग्रहहरूमा चिपकेपछि मिश्रण गर्न प्लास्टिक स्यान्डविच थोरै वा प्लास्टिकको ड्रेसहरू मनपर्छ।) 7 देखि 10 मिनेटको लागि ब्रेक वा हल्का सुनहरा भूरी सम्म। प्रयोग गर्न अघि यो तार ठंडा रैकमा पूर्णतया शांत गर्न अनुमति दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 211 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 149 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 27 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |