सामान्य फाई पाईमा परिवर्तनको लागि यो स्वादिष्ट गुवा पाई पकावटको प्रयास गर्नुहोस् र तपाईलाई प्रसन्न तुल्याउनुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 चिसो चप्पल
- 2/3 कप शर्करा
- 1/8 चम्मच नुन
- 9-इन्च 2-क्रस्ट पाइको लागि पेस्ट्री
- 4 कप गुवा (खुलिएको, बीउ, र कटाई)
- 1 चम्मच प्लस 1 चम्मच नींबू का रस
- 3 चम्मच मक्खन (सानो टुक्रामा चिसो र काटी)
यसलाई कसरी बनाउने?
- अँध्यारो, चिनी र नुन सँगै मिलाउनुहोस्; छुट्याइएको।
- पेस्ट्रीको साथ 9-इन्च पाई प्लेट राख्नुहोस्; कटाई ग्वाभ भर्नुहोस्, बीचमा थोरै घिमिरे।
- ग्वाभरहरूमा समान रूपमा आटा र चिनो मिश्रण मिलाउनुहोस्।
- नींबूको रस संग छिटो र मक्खन संग डट।
- शीर्ष पेस्ट्री र बाक्लो किनारासँग आवरण गर्नुहोस्।
- भाप भाग्न जाने को लागि माथि क्रस्ट मा धेरै vents कट।
- 10 मिनेटको लागि ओरेन 450 डिग्री ओवनमा उठाउनुहोस्, त्यसपछि 350 डिग्री घटाउनुहोस् र 30 देखि 40 मिनेट लामो लाग्नुहोस्।
अधिक फलफूल पनी
Cantaloupe Meringue पाई
Apricot Pie
Apple Pie Recipes
नाशपाती पाई
Rhubarb पाई पकाउनुहोस्
पीटा पाईको साथ ल्याटिस शीर्ष
Peach Pie with Sour Cream
स्ट्रबबेरी चीज़केक पाइ
स्ट्रबेरी Rhubarb पाई
पाई व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 380 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 11 मिलीग्राम |
| सोडियम | 256 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 51 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 5 g |