यो seafoam frosting एक चम्किलो ब्राउन शुगर फ्रस्टिंग हो। यो बनाउन एक सजिलो फ्र्रेडिङ हो। एक विश्वसनीय कैंडी थर्मामीटरमा पकाउने एक तस्वीर बनाउँछ।
सम्बन्धित पनीर: ब्राउन शुगर 7-मिनेट फ्रस्टिङ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप ब्राउन शुगर
- 1/2 कप पानी
- 1/4 चम्मच कसाई क्रीम
- 4 ठूलो अन्डा सेतो
- 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी सॉसpan मा तातार को भूरी शर्करा, पानी, र क्रीम को मिश्रण गर्नुहोस। मिश्रण गर्न हल कैंडी थर्मामीटर संलग्न गर्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्। कैंडी थर्मामीटर (थ्रेड चरण) मा 242 एफ को उबालो।
- बीचमा, अण्डा गोठालोलाई रोक्न जब सम्म कडा चोटहरू बनाउँदछ।
- पिटेको बेलामा स्काइप मिश्रणमा अण्डाको अनुहारमा बिस्तारै डुबाउनुहोस्।
- वेनिलामा हराउनुहोस्
- एक उदार रकम बनाउँछ, ठोक्किएको छ र 2- वा 3-तह केक भरिएको छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 835 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 410 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 182 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 26 जी |