स्क्रिनबाट उठाउन एक सजिलो केक।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप मक्खन
- 2 कप चीनी
- 3 अण्डा (विभाजित)
- 1/2 चम्मच प्लस 1/8 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1 1/4 चम्मच क्रीम को थारार
- 3 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 कप दूध
- 1 चम्मच वेनिला
यसलाई कसरी बनाउने?
- सँगै मक्खन र चिनी अण्डा यिनमा मिश्रण। दूधमा भेनिला थप्नुहोस्।
- सूखी अवयवहरू सँगै मिलाउनुहोस्।
- दूध मिश्रण संग वैकल्पिक, सूखी सामाग्री को क्रीमयुक्त मिश्रण मा जोडें। राम्रो भयो।
- अचम्मको अँध्यारो सेतो मारियो; बल्लेबाटोमा बसोबास, केवल मिश्रित सम्म मिश्रण गर्नुहोस्।
- बल्ल बल्ल बल्ल तीन चिसो र चिसो 8- वा 9-इन्च केक प्यान वा एक हराई र 13 x 9-इन्च पकाउने प्यानमा।
- 375 एफमा परतहरू 20 देखि 25 मिनेटसम्मको लागि, वा काठको छनौट वा केक परीक्षक भित्र केन्द्रित हुन्छ। 350 एफमा एक 350 देखि 35 मिनेटमा एक लेक केक बनाउनुहोस्, वा काठको छनौट वा केक परीक्षकलाई केन्द्रमा राख्न सकिन्छ।
सम्बन्धित केक व्यञ्जनहरू
पहेंलो केक
स्वर्ण लेजर केक
मीठा क्रीम केक
पहेंलो केक II
मक्खन पेकेन केक
सेतो पर्वतको केक
Buttermilk White Cake
स्पंज केक
फ्रस्टिङ व्यञ्जनहरू
सात मिनेट फ्रस्टिङ नुस्खा
चम्किलो व्हाइट फ्रस्टिङ पकाउने
फराकिलो कोको फ्रस्टिङ
चकलेट खट्टा क्रीम फ्रस्टिङ
एलिसको चकलेट खट्टा क्रीम फ्रस्टिङ
सुन्तला फ्र्रेडिङ पकाउने
फजज फ्र्रेडिङ
चकलेट फोडा फ्र्रेडिङ, 2-लेयर
दुई परत केकका लागि क्रीम पनीर फ्रस्टिङ नुस्खा
क्रीम पनीर फ्रस्टिङ
चकलेट क्रीम पनीर फ्रस्टिङ
क्रीम मक्खन फ्र्रेडिंग पकाउने
चकलेट बटरक्रीम फ्र्रेडिङ पकाउने
केक व्यञ्जनहरू
फ्रस्टिङ व्यञ्जनहरू
पाउन्ड केक
स्पंज केकहरू
एन्जिल फूड केक
पाई व्यञ्जनहरू
कुकी व्यञ्जन सूचकांक
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 523 |
| कुल मोटा | 29 जी |
| पागलिएको बोसो | 17 जी |
| असंतृप्त फैट | 9 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 148 मिलीग्राम |
| सोडियम | 322 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 62 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |