यो चिन्ता कबाब नुहाउने शुरुवातका लागि एकदम सही छ। यसले धेरै थोरै सामग्रीहरू चाहिन्छ, तर स्वादको साथ फट्याउँदैछ। चिन्ता काब्याबहरू बनाउन सजिलो छ, तर स्वादले तपाईंका अतिथिहरूलाई सोच्दछ कि तपाईले सबै दिन काम गर्दै हुनुहुन्छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउंड चिन्ता
- 1/4 कप जैतून का तेल
- 1 चम्मच लहसुन (मिनिसिङ)
- 2 चम्मच नींबूको रस
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 1 चुटकी अजमा (पतला कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- गिलिङ अघि 2 घण्टा, अन्न तयार पार्नुहोस्। जैतून का तेल, नींबूको काली , काली मिर्च, अजवाली, र लसुनको मिश्रण गर्नुहोस्। ठूलो फ्रीजर थैलीमा राख्नुहोस्।
- कुल्ला र सुखा चिनी झन्डा। ग्रिलमा तयार नभए सम्म फ्रिजमा राख्नुहोस् र फ्रिजमा राख्नुहोस्।
- अचम्भबाट चिन्ता हटाउनुहोस् र खारेज गर्नुहोस्। यदि धातु वा इस्पात स्किभहरू प्रयोग गरिरहन्छ भने, तिनीहरूलाई हल्कासाथ तेलले कोट गर्नुहोस्। स्किवहरूमा चिन्ता राख्नुहोस् (प्रतिमा लगभग 5)।
- स्टिकिङ रोक्नको लागि पकाउने तेलको साथमा हल्का ग्रिल स्प्रे गर्नुहोस्। चिन्ता केब्याबहरू थप्नुहोस्। लगभग 5 मिनेटको लागि कुकुर, वा चिन्ता हुँदा गुलाबी हुन्छ। ओभरकुक नगर्नुहोस्
- नयाँ नीबूको भेडाहरूसँग चावलको एक बिस्तरमा चिन्ता कबाबहरू सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) |
|---|
| क्यालोरिज | 165 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 151 मिलीग्राम |
| सोडियम | 400 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 18 जी |
(हाम्रो व्यञ्जनहरूमा पोषण जानकारी घटक डेटाबेस प्रयोग गरी गणना गरिन्छ र अनुमानलाई विचार गर्न सकिन्छ। व्यक्तिगत परिणाम फरक हुन सक्छ।)