यो लुकासिलो नमी खट्टा क्रीम नींबू केक एक अद्भुत नींबू शीशाको साथ समाप्त हुन्छ। लेमन केक एक बण्ड के केन प्यानमा पूर्णतामा पकाएको छ।
स्नान या पार्टी लिन यो एक उत्कृष्ट केक हो। सुनिश्चित गर्नुहोस् कि तपाईं सँगसँगै नुस्खाको प्रतिलिपिहरू लिनुहोस्!
सम्बन्धित पकाइप: उत्तम-कभी लेमन पेसको केक
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप
- सबै उद्देश्यको आटा
- 2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1 चम्मच नमक
- 1 कप मक्खन (कोठाको तापमान)
- 2 कप दाग
- 3 ठूला अण्डाहरू
- 1 ठूलो नींबूको छाती
- 1 कप खट्टा क्रीम
- लेमन ग्लेज को लागि:
- 1/4 कप मक्खन (पिघलिएको)
- 2 चम्मच ताजा नींबू रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 325 एफ। एक 10 इन्च बन्डट केक पन जेनेरिक मक्खन र आटा।
- एक कटोरामा, अँध्यारो, बेकिंग पाउडर, र नुन सँगसँगै उचाल्नुहोस्; छुट्याइएको।
- एक मिक्सिंग कटोरा मा एक इलेक्ट्रिक मिक्सर संग, क्रीम वाला 1 कप मक्खन संग दानेदार चीनी संग; उच्च गतिमा हरायो जबसम्म मिश्रण धेरै हल्का र चम्किलो हुन्छ, लगभग 5 मिनेट।
- अण्डामा बिरालो, एक पटक एकपटक, प्रत्येक अतिरिक्त पछि राम्ररी धकेल्नु र कटोराको छेउमा स्क्रैप गर्न बारम्बार।
- नींबू घेरामा मिश्रण गर्नुहोस्।
- खैरो क्रीम संग वैकल्पिक रूपमा फलामयुक्त मिश्रणमा आटा मिश्रण जोड्नुहोस्, सुचारु तत्वको साथ समाप्त हुन्छ। कटोराको स्क्रैप पक्ष प्रायः।
- तैयार केक पैनमा बल्ल बल्ल पार्नुहोस्; 55 देखि 65 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा हिलाउनुहोस्, वा केकको केन्द्र नजिकैको केक परीक्षक वा काठ पिक नभए सफा बाहिर आउछ।
- पन 10 मिनेटमा कूल।
- यसबाहेक, कटोरामा लेमन ग्लेज इजरायली संयोजन, सुचारु सम्म मिश्रण गर्दै।
- सजिलै ले लेमन केक एक पट्टा मा बाहिर जान्छ; ब्लेक
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 305 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 103 मिलीग्राम |
| सोडियम | 178 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |