यो सानो कपकोक बच्चाहरु र वयस्कों को लागि पार्टियों को तैयार गर्न को लागि यति रमाइलो र सरल हो। डेयरी-फ्रि र vegan फ्र्रेडिङ विचारहरूको लागि, मेरो मनपर्ने डेयरी फ्रि फ्रस्टिङ व्यञ्जनहरू हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप वेनिला सोया दूध वा
- बादाम दूध
- 1 टी नींबूको रस
- 2 1/4 कप आटा
- 2 t। बेकिंग पाउडर
- 1/2 टी। बेकिंग सोडा
- 1/2 टी। नमक
- 1 1/4 कप सेतो दाँतिएको चुकुर (म अपरिस्टेड क्यान शिकारी मन पर्छ)
- 1/2 कप क्यानोला तेल
- 1 t। भेनि निकाल्नुहोस
- 1 t। हजेलना निकाट
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ओवन पहिरन 350 एफ एफ 16 कप केक लिनका साथ लाइन मफिन पृष्ठहरू र अलग गर्नुहोस्।
2. सानो कटोरा वा कपमा, सोया दूध र नींबूको रस मिलाउनुहोस्, जबसम्म संयुक्त हुन्छ। (मिश्रण धकेल्नेछ।) सेट गर्नुहोस्।
3. एक ठूलो मिश्रणमा कटोरामा, अँगालो, चीनी, बेकिंग पाउडर , सोडा , नमक र शिरको साथमा उचाल्नुहोस्। छुट्याइएको।
4. अर्को कटोरामा, क्यानोला तेल, भेनिला निकाल्नु र हजेलना निकाटका साथ सोयामिल्क मिश्रण सँगसँगै बिस्कन्छ।
गीले अवयवहरू जोड्न मिल्दो, मिश्रण नभएसम्म। तयार प्यानमा ब्याटर गरे र 15 देखि 20 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा बीचमा टूथपेक्स सफा हुँदा उभिन्छ। कपकोकलाई तपाइँको ठिक्रीको डेयरी फ्रि फ्र्रोडिङसँग पछाडि पूर्ण तारिख पहिले तार कूलिंग रकमा ठुलो पार्नुहोस्।
** यो नुस्खा डेयरी-फ्रि, ल्याक्टोज-फ्रि, सेक्सी र शाकाहारी डाईटहरूका लागि उपयुक्त छ, तर एलर्जी वा आहारको बाधाहरूसँग व्यक्तिहरूको लागि लक्षित कुनै पनि नुस्खाको रूपमा, निश्चित रूपमा सबै पोषण लेबलहरू सजिलै पढ्न निश्चित गर्नुहोस् कि लुकेका डेयरी-व्युत्पन्न सामग्रीहरू (वा अन्य एलर्जीन्स, यदि यी तपाइँलाई लागू हुन्छ)।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 168 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 270 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 22 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |