भरिएको ताजा नींबूको रस र छातीमा यो क्लासिक शतरंज पाई अतिरिक्त विशेष बनाउनुहोस्।
पिसाब क्यान्सरको गुड़ियापको साथ माथिको पाई वा लेप्पिंग र लेमोन जेस्टको झरना।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 9 इन्च पाई खोल
- 4 ठूला अण्डाहरू
- 1/1/1 कप कपडा चिरानी
- 1/2 कप पिघल मक्खन
- 1 चम्मच प्लस 2 चम्मच cornmeal
- 3 चम्मच ताजा नींबूको रस
- 1 चम्मच पतली grated नींबू छील, प्लस अधिक को लागि अधिक यदि आवश्यक छ
- चुरोट नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- राम्रोसँग अण्डाहरू मार्नुहोस्; चिनियाँ मक्खन, र cornmeal जोड्नुहोस्, प्रत्येक अतिरिक्त पछि राम्ररी धक्का।
- नींबूको रस, ग्रीड नींबू खुट्टा र नुनमा हिउँद।
- अनबाइक पाई खोलमा राख्नुहोस्।
- 325 एफमा सेट अप गर्न र हल्का रूपमा खारेज गर्न पूर्वेटेड ओवनमा उठाउनुहोस्, लगभग 45 मिनेट वा केन्द्र नजिक नजीक चाकू सम्म खाली हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 322 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 146 मिलीग्राम |
| सोडियम | 85 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 42 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 5 g |