यो पाई पेस्ट्री तपाईंको खाना प्रोसेसरको सहयोगको साथ तयार गर्न एक तस्वीर हो। नुस्खाले 1-क्रस्ट पाईको लागि पर्याप्त पेस्ट्री बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/1/1/2 कप
- 1/2 चम्मच नुन
- 6 चम्मच मक्खन, सानो टुक्रा मा कटौती, बर्फ ठंड
- 4 चम्मच छोपेर, सानो टुक्रामा काटेर बरफ ठोक्कियो
- 2 देखि 3 चम्मच बर्फ पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- खाना प्रोसेसरमा मिश्रण गर्न आटा र नमक पल्स गर्नुहोस्। बरफ ठंडा मक्खन थप्नुहोस् र टुक्राहरू छोटो पार्नुहोस् र हरेक पटक 2 सेकेन्डको लागि 4 पटक पल्स गर्नुहोस्। मिक्सले मटर र दालहरूको आकार मोटोको केही टुक्रा हुनुपर्छ। 1 1/2 1/2 चम्मच बर्फको पानी जोड्नुहोस् जब तपाईं प्रोसेसर चलाउनुहुन्छ, त्यसपछि बर्फको धेरै सानो मात्रामा पल्स जब सम्म ठूलो कुकुर जस्तो देखिन्छ र तपाईंको हातमा निस्कँदा जबरजस्ती हुन्छ।
- यसलाई डिस्कमा राख्नुहोस्, प्लास्टिक लपेटो र लम्बाई 20 देखि 30 मिनेटसम्म लिपि गर्नुहोस्।
- एक चक्कीको सतहमा, पाई प्लेट भन्दा तुलनामा अक्टोबरमा 1 देखि 2 इन्चको चक्रमा आटा घुमाउनुहोस्।
- प्लेटमा फिट गर्नुहोस् र पाक (वा पूर्व-बेकिंग) को लागि तपाईंको पाई नुस्खाको पालना गर्नुहोस्। 1 पाई खोलका लागि पर्याप्त पेस्ट्री बनाउँछ।
सुझावहरूः ठुलो मक्खनको साथमा नुस्खामा छोटोको बदल्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
पूर्व-पकाएको पाई क्रस्ट कसरी तयारी गर्नुहोस्
पाई पेस्ट्री बेसिक्स - एक सिद्ध पाई क्रस्ट बनाउनुहोस्
पाई क्रस्टको लागि फोल रिंग (पाइ शील्ड) कसरी बनाउने?
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 185 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 25 मिलीग्राम |
| सोडियम | 178 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |