यहाँ एक प्रसन्नता ताज़ा लगाउने सलाद जसले ताजमेलको साथ ताजा मोोजजारेलसँग जोड्दछ। तुलसी एक जडी बूटी को स्पाइकनेस भन्छन्, जबकि मिठाई balsamic सिरप दुवै तरबूज र मोजोरराज दुवै को सर्वश्रेष्ठ स्वाद बाहिर ल्याउँछ।
एक मिनेटको सूचनाको साथमा राख्न धेरै सरल, यो एक महान स्टार्टर सलाद वा एक ताजा फ्रेश एपेटाइजरको रूपमा बनाइएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप तरबूज क्यूब (लगभग 1 इन्च), बीउ हटाइयो
- 1 पाउन्ड ताजा मोज़ारेला बलमा
- 2 चम्मच ताजा तुलसी, मिनी
- 2 कप राम्रो balsamic सिरका
- नमक र काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो बर्तन मा, balsamic सिरका एक उबाल लाओ। जबसम्म यो 1/2 वटा कपमा घटाइएको छ र फोडा गर्न जारी राख्नुहोस् र स्थिरता जस्तो एक सिरप छ। अलग राख्नुहोस् र पूर्णतया शांत गर्न अनुमति दिनुहोस्। यदि तपाईंसँग समय छ भने, तपाईं अगाडिको बल्फम्याक सिरप बनाउन सक्नुहुन्छ र पछि यसको लागि प्रशीतन गर्न सक्नुहुनेछ।
- एक ठूलो कटोरामा, धीरे जलविद्युत्, तुलसी, र मोोजजारेल सँगसँगै टाँसिएको छ। यदि तपाईं ठूलो आकार मोोजजारिला बलहरू प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ भने, तिनीहरूलाई तिनीहरूलाई काटेर आकारको टुक्राहरूमा काट्नुहोस्।
- ठुलो प्लेटहरूमा सलाद को सर्भर राख्नुहोस्। Balsamic सिरप संग बहाव।
- प्रत्येक सलाद को माथि एक सानो नमक र काली मिर्च छिन्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 343 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 64 मिलीग्राम |
| सोडियम | 577 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 18 जी |