रबर्ट बर्न्स (वा बॉबी / बोबीबी बर्न) एक वयस्क पेय पदार्थ को स्वर्णन युग देखि उन क्लासिक कॉकटेल मध्ये एक हो। अधिकांश मानिसहरू रबर्ट बर्न्स, 1700 को प्रसिद्ध स्काट्स्की कवि संग पेय संग सम्बद्ध थिए। AS Crockett को "द ओल्ड वाल्डोर्फ-अस्टोरिया बार बुक" को अनुसार, यो एक सिगार बिक्रेता जसले पट्टीमा नियमित रूपमा नामकरण गरेपछि नामकरण गरेको हुन सक्छ।
पेय आफैलाई एक रमाइलो, परिष्कृत मिश्रण हो जसले रोब रयको स्कच-वर्माउथ संयोजनमा बनाउँछ। अनुपस्थितीका अलावा एक राम्रो विपरित स्वादमा ल्याउँछ, यद्यपि यो ड्यासमा राख्नु पर्ने निश्चित हुनुहोस्, किनकि यसले सजिलै पेयलाई बलियो बनाउन सक्छ।
यो स्कस्टिश परम्परा हो जुन हरेक बर्ष जनवरी 25 को कवि बर्न्सको जन्मदिन मनाउन को लागी बर्न्स नाइट भनिन्छ। तपाईं रबर्ट बर्न्स र बर्न्स राईटको बारेमा थप पढ्न सक्नुहुन्छ: Burns Night के हो?
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस स्कच व्हिस्की
- 3/4 औंस
- मीठा वरमोथ
- ड्यासको
- सुन्तला बिट्टरहरू
- ड्यासको
- अनुपस्थित
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो तरिकाले हलचल ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 215 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 12 मिलीग्राम |
| सोडियम | 158 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 4 जी |