काजुन गोभी जाम्बलाया एक सहि र सस्ती पाठक हो जुन मसालेदार र स्वादको भरिएको छ। जम्बलेयामा गोभीको कहिल्यै कहिल्यै सुनेनन्? कुनै चिन्ता छैन। यो कुरा हो। एक पटक कोशिस गर्नुहोला। यो एक सब भन्दा सानो बर्तन मध्ये एक छ जुन तपाईं एक घण्टा भित्र मज्जा लिन सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड मसालेदार पोर्क सासुज
- 1 प्याज (कटाई)
- 4 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 हरित घंटी काली मिर्च (कटाई)
- 1 कप अजवाइन (कटाई)
- 1 हेड हरियो गोभी (कटाई)
- 1 14-औंसले टमाटरहरू घटाउन सक्छ (अज्ञात)
- 1 कप चिकन भाइरस
- 1/2 कप पानी
- 1 कप नरम ब्राउन
- बासमती चावल
- 1 चम्मच मिर्च पाउडर
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच पेपर
- 1/2 चम्मच जीरा
- 1/8 चम्मच केनी मिर्च
- 1/8 चम्मच काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ठूलो बर्तनमा, प्याज र लसुनको साथ सुँगुर सम्म पोर्क साउसेज पान्नुहोस्।
2. हरित घंटी काली मिर्च र काली मिर्च पकाउनुहोस् र 3 मिनेट लामो समयसम्म हलचल गर्नुहोस्।
3. सबै बाँकी सामग्रीहरू थप्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। आवरण, कम गर्न गर्मी कम गर्नुहोस्, त्यसपछि पकाउनुहोस्, कहिलेकाहीँ घिमिरे सम्म, चावल तिर निस्किन्छ, लगभग 40-50 मिनेट सम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 411 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 39 मिलीग्राम |
| सोडियम | 679 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 55 g |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 16 जी |