क्युबन फुफू मोफोंगो स्टफिङ (हरी बिरुवा रोटी गर्ने) जस्तै हो, तर यो नुस्खाले पाकेको बिरुवाहरूको लागि कल गर्दछ। यदि तपाइँ हरियो बिरुवाहरू मन पराउनुहुन्न भने, तपाईं यो मीठो बिरुवालाई बेकन र प्याज संग मसला लिन सक्नुहुन्छ। यो नुस्खाले एक मीठो अझै सशर्त टर्की ड्रेसिंग वा साइड डिश बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 मीठो रोपण (खुट्टा र वर्दी टुक्राहरू मा काटेर)
- 1/4 पाउन्डको बेकन (सानो टुक्रामा काटेर)
- 1 मध्यम प्याज (diced)
- 4 लौंग लसुन (पतला कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ससनी मा, आवारा बिरुवाहरु हल्का सागर संग, ठंडे पानी र फोडा ल्याउन। जबसम्म रोपणहरू नरम हुन्छ (लगभग 10 मिनेट) कुक गर्नुहोस्।
- बिरुवा र मसलाहरू मसाले। छुट्याइएको।
- एक फ्राइङ प्यानमा, भूरा सम्म बेकन साईट। Diced प्याज र कटा लसुन थप्नुहोस्। लगभग 5 मिनेट को लागि सटई को जारी राख्नुहोस।
- गर्मीबाट फ्राइकिङ प्यान हटाउनुहोस् र थप बेकन drippings निकास गर्नुहोस्। प्यानमा 2 चम्मचको तेल छोड्नुहोस्।
- राम्रो तरिकाले मिश्रित नभएसम्म मसिड बिरुवाहरू मा गुनाउनुहोस्। एक डिश, आवरणमा स्थानान्तरण गर्नुहोस् र सेवाको लागि तैयार नभएसम्म न्यानो राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 111 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 241 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 7 g |