ग्रीकमा: αρνί φρικασέ, उल्लेखित ar-NEE free-kah-SEH
" फ्रिकेसी " को ग्रीक परिभाषा तपाईं आफ्नो भान्सामा जान्नुहुन्छ के फरक हुन सक्छ, र यो ग्रीक क्लासिक हो। एम्बगोलोनो (एक परम्परागत अण्डा-नींबू सस) संग लामखुट्टा फ्र्रिकेसी ग्रीक घरहरूमा मन पर्ने हो। यो बनाउन र एक स्वादको उत्सवको लागि एक सरल नुस्खा हो। यो बच्चासँग समान स्वादिष्ट छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- लामखुट्टा फ्रिकसका लागि:
- 3 1/4 देखि 3 1/2 पाउन्ड भेडा को टुक्रा, ठूलो आकार मा कटौती
- रोमन लट्टे को 2 प्रमुख प्रमुख, ठूलो टुकडे मा टूटे
- 1/2 नयाँ तालको गुच्छा, कटा भयो
- 2 देखि 3 स्टेल को कालरी, कटा भयो
- 10 हरित प्याज, कटा भयो
- 1 कप जैतून का तेल
- 1/2 कप पानी
- नमक 2 चम्मच
- काली मिर्चको 1/2 चम्मच
- Avgolemono को लागि:
- 3 अण्डा, अलग
- 3 लेन्स को रस
- चिसो पानीको चम्मच
यसलाई कसरी बनाउने?
- 10 मिनेटको लागि कवर गर्न पर्याप्त पानीमा भेडा थुन्नुहोस्। नाली।
- एक फ्राइङ प्यानमा, तेल उच्च गर्मी र खैरो मासु उचालो। प्याजहरू थप्नुहोस् र जबसम्म तिनीहरूले नरम नगर्नुहोस्।
- 1/2 वटा पानी, काली, नमक र कालो मिर्चको साथ स्टु बर्तनमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। मध्यम उच्च गर्मीमा 30 मिनेटको लागि कुकुर, लुगा लगायो।
- डिल र लेटी थप्नुहोस्, फोडा पुनः सुरु गर्नुहोस्, 1 घण्टाको लागि गर्मी, आवरण कम गर्नुहोस् र सिम्मर गर्नुहोस्।
- जब फ्र्रिकी पकाएको छ र बर्तनमा मात्र एक सानो मात्रामा तरल बनी रहन्छ, गर्मी बन्द गर्नुहोस्।
- एक सानो कटोरा मा, फ्रिज सम्म सम्म ठंडे पानी को एक चम्मच संग अंडा को सफेद एक साथ whisk। अण्डा र नींबूको रसमा
- बिरुवाबाट अण्डा नींबूको मिश्रणबाट 1-2 लेडुलर तरल थप गर्नुहोस् र धीरज हिँड्नुहोस्। धीरे - मा मासु मा अण्डा नींबू सस डालो।
- एक काठ को चम्मच संग, धीरे हलचल 4 पल्ट हलचल। त्यसपछि वितरण गर्न को लागि धीरज पक्षलाई बट मिलाउनुहोस्।
- 20 मिनेटको लागि स्टोभमा राख्नु पहिले सेवा गर्न अनुमति दिनुहोस्।
Yield: 4 कार्य गर्दछ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1655 |
| कुल मोटा | 132 जी |
| पागलिएको बोसो | 41 जी |
| असंतृप्त फैट | 71 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 515 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,558 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 102 g |