ब्रेइड वा ग्रील्ड चिकन , पकाएको माछा , एस्पेरगास, वा अन्य सब्जिहरु संग यो सॉस हटाउनुहोस्। रस र ताजा लेम दुवै खुट्टा बनाइयो, यो चटनी बनाउन सजिलो छ तर स्वाद र प्रस्तुतिमा परिष्कृत।
यो चटनीले स्वादलाई जोड्दछ तर तरकारीले नींबूसँग स्वाद र तपाईंको चिकन, माछा वा तरकारीहरूलाई स्वाद दिन्छ जसले तपाईंको अतिथि र तपाईंको परिवारलाई असर गर्नेछ।
थपिएको रंगको लागि, तपाईंको डिश थप ताजा कटा चाइवाहरूसँग बनाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/3 कप मक्खन
- 2 चम्मच चक्कुहरू (पतला कटाई)
- 1 चम्मच नींबू रस
- 1 चम्मच नींबू छील (पतला ग्रेटेड)
- 1/2 चम्मच नुन
- ड्यास काली मिर्च (जमीन)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सानो सससेन मा कम गर्मी मा मक्खन पिघल। मक्खनलाई जोगिनदेखि नुहाउनका लागि नुहाउने दुवै चरणहरूमा धीरज हिँड्नुहोस्।
- बाँकी अवयवहरू थप्नुहोस् र गर्मीमार्फत।
ब्रेक वा ग्रील्ड चिकन, पकाएको माछा, एस्पारागस, वा तपाईंको छनौटका सब्जिहरु संग गरम सेवा गर्नुहोस्। यदि तपाई मन पराउनुहुन्छ भने ससमा कटा ताजा अजलोको एक चम्मच थप्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 140 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 41 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |