यो मेनेज मिश्रणले स्वादयुक्त डुबाइ बनाउँछ वा चिकन सलाद, समुद्री खाना सलाद, टर्की वा लेफ्टिनर मासु सलादहरू प्रयोग गर्न ड्रेसिङ गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप मेयोनेज
- 1 1/2 चम्मच क्रियोल सरसफाई
- 1 चम्मच क्रियोल वा काजुन सिजन
- चुरोट खसेको थिम पत्तिहरू
- dash coarsely ground black mepper
- 1/2 चम्मच नींबू काली
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो कटोरा मा मेयनेज र बाँकी अवयवहरू मिलाउनुहोस्। राम्रोसँग मिल्दो नभएसम्म मिक्स गर्नुहोस्।
- स्यान्डविचको लागि फैल वा केकडा केक वा अन्य समुद्री खानासँग डुबाउनुहोस्।
अन्य सस व्यञ्जनहरु
रिम्युलेड सॉस
फिर्ता पछाडि आउँनुहोस्
द्रुत र सजिलो तीव्र सस
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 95 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 98 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |