यो आधारभूत गाजर कोक नुस्खा आत्म-उड्ने आटा संग बनाइएको छ, र यो एक बण्डट केक प्यानमा पकाइएको छ।
पेकान वा अखरोट दाँतको टुक्रा र थप स्वादको लागि दालचीनी-सुगन्धित ब्याटरमा थपिएको छ। क्रीम पनीर कालीको साथ फ्रस्ट वा आफ्नो मनपर्ने टोपिंग थप गर्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
अनानास संग गाजर केक
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप दाग
- 1 1/2 कप सब्जी तेल
- 4 ठूला अण्डाहरू
- 3 कप
- आत्म-उकालो आउँदै
- 2 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
- 2 कप ग्रेटेड गाजर
- 1 1/2 कप कटा पेकान (वा अखरोट)
- क्रीम पनीर ग्लेज को लागि:
- 4 औंस क्रीम पनीर (
- नरम )
- 2 चम्मच मक्खन मक्खन (नरम)
- 3 चम्मच सुन्तला रस
- 1 चम्मच नारंगी जेस्ट (पतला ग्रेटेड)
- 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 2 कप कन्फेक्शनर्स 'चिनी
यसलाई कसरी बनाउने?
ओवन देखि 350 डिग्री फारेनहाइट (180 डिग्री सेल्सियस / ग्याँस 4)।
एक 10 इन्च ट्याब्लेट पिक वा बन्डट केक पन जेनेरिक चिसो र आटा।
बिजुली मिक्सरको साथमा ठूलो मिश्रणमा कटोरामा दाँत मिलाएर, सब्जीको तेल र अण्डाहरू मिलाउनुहोस्; राम्रो लाग्यो। आटा र दालचीनीमा मिश्रण गर्नुहोस्। गाजर र कटा पेकान वा अखरोट जोड्नुहोस्, राम्रोसँग मिश्रित जबरजस्ती।
तयार प्यानमा राख्नुहोस्। 1 घण्टीको लागि बेक गर्नुहोस्, वा केक स्प्रिंग्स ब्याकिंग गर्दा हल्का तुरुन्तै छुनुहोस्।
लगभग 10 मिनेटको लागि प्यानमा रैकमा कूल गर्नुहोस्। केकलाई एक प्लेटमा सावधानीपूर्वक उल्टाउनुहोस् र फ्रस्टिङ गर्नु अघि यसलाई थोडा ठोल्न दिनुहोस्।
सुन्तला क्रीम पनीर
एक मिक्सिंग कटोरा मा एक इलेक्ट्रिक मिक्सर संग क्रीम पनीर र चिकनी सम्म मक्खन हरायो। सुन्तलाको रस, घेरा र वेनिलामा बिरालो।
कन्फेक्शनरको शिरोध लिनुहोस् र धीरे-धीरे क्रीम पनीर मिश्रणमा थप्नुहोस्। आवश्यक भएमा सानो सुन्तलाको रस वा दूधको साथ पतली थप्नुहोस्।
चम्मच पनि तातो केक माथि।
यो पनि हेर्नुहोस्
गाजरकोट वानिला क्रीम पनीर फ्रस्टिङको साथ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 505 |
| कुल मोटा | 34 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 18 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 67 मिलीग्राम |
| सोडियम | 144 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 48 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |