यस रग मा गीला र केये काली मिर्च ब्रिसकेट को एक राम्रो दक्षिण पश्चिमी स्वाद जोड्नुहोस। तपाईं आफ्नो प्यालेट अनुरूप गर्न यो नुस्खामा मसाले राशि घटाउन सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप नमक (कोसर वा मोटे)
- 1 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 1 tablespoon paprika
- 2 चम्मच काली काली मिर्च (यदि कम चाहियो भने प्रयोग गर्नुहोस्)
- 2 चम्मच सूखे अयवाग्य पातहरु
- 2 चम्मच लसुन दाग
- 2 चम्मच ग्राउण्ड ग्राउण्ड
यसलाई कसरी बनाउने?
- सामग्रीहरू कटोरामा एकसाथ मिलाउनुहोस् र खाना पकाउने 2 देखि 4 घण्टा पहिले ब्रिस्केटमा रमाइलो लाग्नुहोस्।
- स्वाद बढाउन 4 देखि 6 घण्टाको लागि प्रशीतन मासु। यो रमणीमा धेरै महिनासम्म एक अटेराइट कन्टेनरमा अँध्यारो र ठुलो ठाउँमा भण्डारण गर्न सकिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 76 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 28,363 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 3 जी |