यो सानो बीफ कबाब एक एपटेकर वा मुख्य व्यञ्जनको रूपमा एकदम सही छ। यारटारि सामान्यतया चिकनलाई संकेत गर्दछ, यो अचम्म र चटनी धेरै मीठो मा प्रयोग गर्न राम्रो छैन। परम्परागत रूपमा, याकटोरी बियर संग सेवा गरिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउंड / 450 ग्राम बीफ सरलोन, पतली, लामो स्ट्रिप्समा कटाईयो
- 2 हरा प्याज, पतला कटाई
- 1/3 कप / 80 एमएल सोया सस
- 2 चम्मच / 30 एमएल नींबू रस
- 2 चम्मच / 30 एमएल शर्करा
- 2 चम्मच / 30 मिलीलीटर वनस्पति तेल
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 1 चम्मच / 5 मिलीलीटर तिलको बीउ
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल ताजा अदरक, मिनिसिङ
यसलाई कसरी बनाउने?
एक सानो मिश्रणमा कटोरामा सोया सस, नींबूको रस, लसुन, अदरक, तेल, तिलको बीउ र प्याज मिलाउँछ। छुट्याइएको। थ्रेड बीफ बांस स्केवरमा, मासु र बाहिर मासु मार्न जस्तै कि सिलाई। तपाईंसँग 16-18 skewers को लागि पर्याप्त मासु हुनुपर्दछ। खरानीमा लुगा लगाउने मासु राख्नुहोस्, निश्चित गर्नुहोस् कि यो राम्रो लेपित छ। ठूलो प्यानमा राख्नुहोस्, आवरण र 3-4 घण्टाको प्रशीतन गर्न अनुमति दिनुहोस्।
मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
पानबाट मासुको मासु लिनुहोस् र खरानी छोड्नुहोस्। ग्रिलमा राख्नुहोस् र कहिलेकाहीँ 3-5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 392 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 96 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,335 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 37 g |