पातलो, फटा पनीर र कामाम्टा तालहरू एकसाथ हुन्छन्। उनीहरूले यो स्वस्थ, हार्दिक, र स्वादिष्ट नाश्ता लुगामा स्वादिष्ट स्वाद गर्छन्!
जब मेरो पति र मैले ग्रीसमा हारेको छु, हामी कामाम्टाता जैव्विभ र फटामा अण्डा खाएर माया गर्थ्यौं! पनीर, नमकीन, टान्जिइसिज ताजा ताला लगाएको अण्डासँग जोडिएको धेरै स्वादिष्ट छ! पात केहि हराउँछ र एक स्वस्थ पंच पैक गर्छ किनकि यो लोहा-धनी हुनुहुन्छ!
यो लपेटो सप्ताहांत बिहानै सँगसँगै छिर्न सजिलो छ। तपाईं पनि सप्ताहांतमा यी एक समूह बनाउन सक्नुहुन्छ र त्यसपछि तिनीहरूलाई लपेटो र तिनीहरूलाई स्थिर पार्नुहोस् ! तिनीहरू माइक्रोवेव वा टोस्टर ओवनमा पुनःभेद गर्न सकिन्छ। साधारणतया धेरै अण्डाहरू हाल्छन् र हातमा धेरै टुप्पाहरू छन्! अन्डा सेतो पनि प्रतिस्थापन गर्न सकिन्छ। त्यहाँ सधैँ बहस छ कि सम्पूर्ण अण्डा वा अण्डाको दु: ख तपाईंको लागि अझ राम्रो छ! म सारा अण्डाहरु को लागि मान्छे देखि पोषक तत्व प्राप्त गर्न को लागि जान्छ, तर या त तरिका मा एक टन को प्रोटीन पैक!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 अण्डा
- 1/2 कप ताजा पालक (लगभग कटा)
- 4 जलविद्युत् आयोजना (कटाई)
- 1/4 कप फटा पनीर (टुक्रा टुक्रा)
- 1 1/2 चम्मच मक्खन (diced)
- 1 tortilla (सेतो वा सम्पूर्ण गेहूं)
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मीमा सानो साट प्यान गर्नुहोस्। पानामा एक चम्मच मक्खन 1/2 को थप्नुहोस्। मक्खन पिउने र प्यान कोट गर्न घुमाउन दिनुहोस्।
- सानो कटोरामा अण्डा कोण। मक्खन र नुन र काली मिर्चको बायाँमा थप्नुहोस्। प्यानमा अण्डा मिश्रण जोड्नुहोस्। अण्डा एक क्षणको लागि पकाउनुहोस् र त्यसपछि तिनीहरूलाई कच्ची अण्डा प्यानमा पकाउन अनुमति दिन एक स्पट्युला साथ धक्का दिनुहोस्। अण्डाहरू पकाएर बसिनु, पालकमा थप गर्नु र गहिरो र अण्डा पकाएर जबरजस्ती जोड्नुहोस्।
- गर्मीबाट अण्डाहरू हटाउनुहोस् र टुस्किलोमा राख्नुहोस्। फिटा पनीरको साथमा अण्डाहरू कुकुर र कालिकामालाटा जैतून।
- सँगै ल्याउनुहोस् र सेवा गर्नुहोस्! यो जमेको र रिभेट हुन सक्छ!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 16 9 0 |
| कुल मोटा | 70 g |
| पागलिएको बोसो | 32 g |
| असंतृप्त फैट | 1 9 |
| कोलेस्ट्रॉल | 496 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3, 966 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 206 g |
| आहार फाइबर | 16 जी |
| प्रोटिन | 55 g |