तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप दाग
- 6 औंस बेजोड दूध
- 2 चम्मच हल्का मकई सिरप
- 1/2 चम्मच नुन
- 10 औंस कारमेल सॉस (जस्तै आइस क्रीम टपिंग)
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/4 चम्मच मेपल निकाल्नुहोस्
- 1/2 कप कटा टूस्ट पेक्स
यसलाई कसरी बनाउने?
1. 8x8 प्यान तयार गर्नुहोस् यो एल्यूमीनियम पन्जामा राखेर र नुस्खा खाना पकाउने स्प्रेको साथ पन्नी छिटो लुकाएर ।
2. मध्यम गर्मीमा एक मध्यम भारी तलल्लो सॉसप्यानमा चीनी, भत्किएको दूध , मकई सिरप, नमक र कारमेल सस राख्नुहोस्। जब सम्म शर्कु घिमिरे, त्यसपछि एक कैंडी थर्मामीटर घुसाउनुहोस्।
3. कुकुरको लागि जारी राख्नुहोस्, थोरै चिन्ता गर्न, थर्मोमिटरले 238 डिग्री एफ।
4. एक उचित तापमान मा, गर्मी देखि प्यान हटाउनुहोस् र वेनिला र मेपल अर्कमा हलचल।
ध्यानपूर्वक गर्म मिश्रण को एक पैडल अनुलग्नक संग एक ठूलो स्टैंड मिक्सर को कटोरा मा स्क्रैप गर्नुहोस। कम मध्यम गतिमा चकलेटलाई हराउन शुरू गर्नुहोस्, र जबसम्म यो हल्का रंगमा पुग्छ तबसम्म हराउन जारी राख्नुहोस्, यसको चमक गुमाउँछ र अधिक मोटो हुन्छ। यसले 15-20 मिनेट लिन सक्दछ, तर यसलाई ध्यानपूर्वक हेर्नुहोस्। यो कदम हातले गर्न सकिन्छ, तर अन्त्यमा हलचल गर्न गाह्रो हुन्छ, त्यसैले यदि तपाईसँग हो भने, मिक्सर प्रयोग गर्न सजिलो छ।
5. एकचोटि अपारदर्शी र मोटो छ, एक पटक कटा पागल मा हलचल र छिटो यसलाई तयार प्यानमा स्क्रैप गर्नुहोस्।
6. चकलेट ठंडा गर्न र कोठाको तापमानमा सेट गर्न अनुमति दिनुहोस्। एक पटक सेट गर्नुहोस्, पन्नी को रूपमा ह्यान्डल प्रयोग गरेर प्यानबाट लिनुहोस्, र यसलाई काटेर सतहमा अनुहार-फ्याक्नुहोस्। पन्नी बन्द गर्नुहोस्, र तेज, राम्रो तेलको चाकूको प्रयोग गरेर धुरामा सानो चौडाईहरू काट्नुहोस्। Waxed कागजमा वर्गहरू लिपि गर्नुहोस्, वा तिनीहरूलाई मोक्सेड कैंडी कपहरूमा सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 51 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |