यो सरल सारांश लेम्मेड पाई 3-घटक भरने र ग्राहम पटाखे कोस्ट संग बनाइन्छ। यो संस्करण प्यारा कन्ड्डेड दूधको साथ बनाइन्छ, तर तपाईले यसलाई आइसक्रिम पनि गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 गर्न सक्छन् (6 औंस) जमे भएका नींबूले ध्यान केन्द्रित गर्दछ
- 1 टब (8 औंस) whipped topping, thawed
- 1 ले सान्त्वना दूध सुत्न सक्छ
- 1 ग्राहम क्रिकर पाई खोल , खरिद गरिएको वा घर बनाएको, 9-इन्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक बिजुली मिक्सर वा एक ब्लेंडरमा हराइयो, लेमनमाड र कन्डिसन दूधलाई हराउँदछ। फिसलिएको व्हाइडमा फोल्ड गर्नुहोस्।
- ग्रैमर क्रिकर पाई क्रस्टमा मिश्रण फैलाउनुहोस्; आवरण र फ्रिज।
- समयको सेवा गर्दै 15 मिनेट अघि फ्रीजरबाट पाई लिनुहोस्।
यो आइसक्रीमको साथ बनाउनुहोस्!
- लेमननेड आइस क्रीम पाई ठूलो बट्टामा एक बिजुली मिक्सरको साथमा, चिकन नभएसम्म लेमनियस ध्यान दिन्छन्। धीरे - धीरे 2 कप को वेनिला आइसक्रीम मा हराया जब सम्म राम्रो। त्यसो भए उनीहरुसँगको कुराकानी ग्रैमर क्रिकर क्रस्ट भर्नुहोस्; आवरण र फ्रिज।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 237 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 14 मिलीग्राम |
| सोडियम | 118 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 5 g |