यो चकलेट जक्रिनी केक एक केक मिश्रण संग बनाउन सजिलो छ, र यो चकलेट चिप्स, कटकिएको लोचक र नटसँग लोड हुन्छ।
यो पनि हेर्नुहोस्
Zucchini ब्रेड र केक व्यञ्जनहरू
Zucchini अखरोट रोटी
सुन्तला-क्रेनबेरी जक्रिन ब्रेड
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप / 4 औंस मक्खन (नरम)
- 4 ठूला अण्डाहरू
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/4 चम्मच बादाम निकाल्नुहोस
- 1 कप खट्टा क्रीम
- 1 केक मिश्रण (चकलेट चकलेट, मिश्रण मा हलवा संग, लगभग 18.25 औंस)
- 1/2 चम्मच दालचीनी (जमीन)
- 1 माध्यम
- Zucchini (shredded, लगभग 1 1/2 कप टुकडा)
- 1 कप चकलेट चिप्स (semisweet)
- 1 कप पेकान (कटाई, वा अखरोट)
यसलाई कसरी बनाउने?
- 12-कप बन्डट केक प्यान वा 10-इन्च एक टुक्राको केक पनी ग्रीस र आउँनुहोस्। गरम ओवन 325 डिग्री एफ (एक हल्का रङ प्यानको लागि 350 डिग्री एफ)।
- एक मक्खन कटोरामा बिजुली मिक्सरको साथमा, मक्खनलाई हल्का तुल्याउँदछ; अण्डा र स्वादमा हरायो। खट्टा क्रीम र दालचीनीमा हराउनुहोस्, त्यसपछि बिस्तारै केक मिक्समा हराउनुहोस्। जुचिन, चकलेट चिप्स र पेकानमा हलचल।
- ब्याटेर तयार पैनमा र 40 देखि 50 मिनेटसम्म उठाउनुहोस्, वा केकको केन्द्रमा सम्मिलित गर्दा दाँतपिक वा केक परीक्षक सफा गर्दछ।
- 15 मिनेटको लागि रैकमा कूल केक पूर्णतया ठुलो भर्नको लागि एक सेयरिंग प्लेटमा उल्टाउनुहोस्। पाउडर भएको चीनीको साथ केक वा माटो फ्रस्ट गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 784 |
| कुल मोटा | 63 g |
| पागलिएको बोसो | 32 g |
| असंतृप्त फैट | 17 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 164 मिलीग्राम |
| सोडियम | 71 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 10 जी |
| प्रोटिन | 14 जी |