मूंगफली मक्खन कपकोक एक केक मिश्रण संग बनाउन सजिलो छ, फ्रस्टिंग र मूंगफली मक्खन फैलाउन तयार छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 प्याला पीला केक मिक्स
- 1 चकलेट फ्र्रेड गर्न सक्दछ (फैल गर्न तयार छ)
- 1/3 कप मूंगफली chunky मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ओवन पहिले 350 डिग्री।
2. प्याकेज दिशा अनुसार केक मिक्स तयार पार्नुहोस्, अण्डा र पानी सँगसँगै मूंगफली मक्खनको 1/2 कप थप्दै।
3. स्फू ब्याटर मफिन प्यानमा पकाउने कपको साथमा राखिएको छ, प्रत्येक 2/3 पूर्ण भरेर भरिएको हुन्छ।
4. 20 देखि 25 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा हल्का रूपमा छुँदाको केकले ब्याकअप नगरे सम्म।
5. रामको कपडाको पछाडि ठिक पार्नुहोस्।
1/3 कप मूंगफली मक्खनको साथ तयार-देखि-फैल फ्र्रेडिङ मिश्रण गर्नुहोस्।
फ्रस्ट cupcakes ठंडा। लगभग 2 1/2 देखि 3 दर्जनको कपकोक बनाउँछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
चकलेट मूंगफली मक्खन फ्र्रेडिंग पकाउने
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 41 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 38 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |