Pecan pralines एक विशेष NOLA उपचार हो। क्यान्सर र मक्खन सहित बोरोबोन र भूरी शर्कराको साथ बनाइयो, यी प्रलोभनहरू मीठा र अनावश्यक हुन्छन्। यो खानाले तपाईंलाई ठूलो फ्रांसीसी क्वार्टरमा सम्झाउँदछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 चम्मच मक्खन
- 1 कप शर्करा
- 1 कप ब्राउन शुगर (हल्का, प्याड)
- ड्यास नमक
- 1/2 कप भारी क्रीम
- 2 कप पेकान (halves, हल्का टोस्टड *)
- 2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 चम्मच बोरबोन
- वैकल्पिक: 1 चम्मच मक्खन (बेकिंग पानाको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- कम गर्मीमा एक भारी चम्मचमा, 4 चम्मच मक्खन पिघ्न। दाँतदार र खैरो शोर, ड्यास नमक र भारी क्रीममा हिउँदछन्। आवरण र मध्यम गर्मीमा एक फोडा ल्याउनुहोस्।
- ढक्कन र फोहर हटाउनुहोस् जब तक तापमान कैंडी थर्मामीटर, वा लगभग फर्म बल स्टेसनमा 242 एफ पुग्छ। ठुलो पानीमा थप्दा एक सानो मात्रा, मिश्रण, एक नरम बल बनाउनेछ जुन यसको आकार हुनेछ र फ्लैट छैन।
- टोस्स्ड पेकेन्समा हलचल। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र स्वाद र बोरबोनमा हराउनुहोस्। कैंडीले आफ्नो चमकपात गुमाउन्जेल घृणा गरिरहन्छ, उपस्थितिमा मलाई क्यान्सर हुन्छ र मोटो हुन्छ।
- एक पकाएको पाना वा मोक्सेड पेपरलाई पकाएको पाना तयार पारिएको छ। तुरुन्तै कैंडी मिश्रणले चिसोप्पल द्वारा हल्का कुकी पानामा छोडिदिनुहोस्।
- प्लास्टिक लपेटो भण्डार गर्न व्यक्तिगत रूपमा लिफ्टहरू ल्याउनुहोस्।
* टोस्ट पागलमा, एक पाक चादरमा एक तहमा फैलियो। एक 350 एफ ओवन मा टोस्ट, कहिले काँही देखि हलचल, 8 देखि 10 मिनेट सम्म। या, एक ungreased skillet मा मध्यम गर्मी मा टोस्ट, हल्का, सुनहरा भूरा र धनाढ्य सम्म।
अधिक कैंडी व्यञ्जनहरु:
- शेरोनको मोक ट्रकहरू
- Bourbon Balls
- रास्पबेरी बोनस
- सुन्तला बल्स
- कियो चकलेट फूहड़ पकाउनुहोस्
- माइक्रोवेव फोडा पकाउनुहोस्
- Haystacks माइक्रोवेव कैंडी
- सजिलो क्रीम पनी घडी
- Velveeta Fudge
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 85 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |