यो सजिलो सेतो चकलेट चकलेट मार्सामाउल्सको साथ बनाइएको छ। चकलेट अति सजिलो छ किनभने त्यहाँ एक कैंडी थर्मामीटरको लागि आवश्यक छैन वा दोहोर्याउने परीक्षणहरू। यो हरेक पटक एकदम सही आउछ!
यो एक बहुमुखी चकलेट पनि छ। यो कडा कुचल मिर्च मिर्च कैंडी संग शीर्ष मा दबाया, या पेकियन संग साथ कैंडी को लागि diced या हल candied चेरी जोडें।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप शर्करा
- 4 चम्मच मक्खन
- ड्यास नमक
- 1 jar (7 औंस)
- Marshmallow creme (या Fluff)
- 2/3 कप सफा गरिएको दूध
- 1 कप
- पेकान (कटाई)
- 3 कप सेतो चकलेट चिप्स (वा सेतो चकलेट पाक कला, लगभग 18 औंस)
- 1 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/4 चम्मच बादाम निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- मक्खन 8 इन्च स्क्वायर बेकिंग डिश। प्लास्टिक लपेटोको साथ बेकिंग पकवान रेखा गर्नुहोस्।
- एक माध्यम सससेन मा, दाईदार चीनी, मक्खन, नमक, मार्श्मिलो, र दूध मिलाउनुहोस्।
- जबसम्म मिश्रण पूर्ण भइराखेको हुन्छ तबसम्म मध्यम गर्मीमा चिसो राख्नुहोस् र पकाउनुहोस्। 5 मिनेटको लागि मध्यम तापक्रममा उकालो जारी राख्नुहोस्।
- गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस् र सेतो चकलेट चिप्स थप गर्नुहोस्; मिश्रण गर्न हल
- कम गर्मीमा प्यान राख्नुहोस् र लगातार हल्लाउनुहोस् जब चिप्स पिघलिएको छ र मिश्रण चिकनी हुन्छ।
- गर्मीबाट फोडा हटाउनुहोस् र कटा पेकान र स्वादहरूमा हलचल।
- तयार प्यानमा राख्नुहोस् र कोठाको तापमानमा सुत्न दिनुहोस्।
- प्लास्टिक लपेटोसँग आवरण गर्नुहोस् र लगभग 1 घण्टाको लागि फ्रिज गर्नुहोस्।
- किनारों को ढोका र एक पट्टा मा काटने या बोर्ड मा कटौती। प्लास्टिक लपेटो टाँस्नुहोस् र सानो चक्कुहरूमा फ्याँकिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 93 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 15 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |