यो सजिलो मिश्रित बेरी मिठाई रस को नुस्खा तैयार गर्न को लागि 25 मिनेट लाग्छ र गर्म या ठंडा ब्लैंंटजेस , पाउंड केक , आइस क्रीम, र अधिक मा सेवा को लागी लिन्छ।
यो नुस्खाले जमेको जामको साथसाथै काम गर्दछ किनभने यो रासबेरी , स्ट्र्राबेरी , ब्ल्याबेरीज, ब्ल्याबेरीज, म्यारिओनब्रेरी , बोसोसब्रेरी र अरू समावेश गर्न सकिन्छ। तपाईंको स्वाद तपाईंको गाइड बन्न दिनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप रास्पबेरी (ताजा वा जमे भएका)
- 1 1/2 कप स्ट्रबेरी (ताजा वा जमे भएका, कटाई)
- 1 कप ब्लूबेरी (ताजा वा जमे भएका)
- 3/4 देखि 1 कप शर्करा (स्वाद गर्न)
- स्वाद गर्न: 1 देखि 2 चम्मच ताजा नींबूको रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक माध्यम सससेन मा, 1 कप ताजा वा जमे भएका रास्पबेरीहरू, 1 कप ताजा वा जमे भएका कटाई स्ट्रबेरी, 3/4 कप ताजा वा फ्रोजन ब्लुबेरी, 3/4 कप शर्करा र 1 चम्मच ताजा नीबूको रस मिलाउनुहोस्, र मध्यम गर्मीमा उकालो जबसम्म चीनीको भंग भयो, लगभग 10 मिनेट। आवश्यक भएमा चिनियाँ समायोजन गर्नुहोस्, 1/4 कप थप (वा स्वाद गर्न) जोड्नुहोस्, र जबर्जस्ती सम्म पान्नुहोस्।
- Purée एक ब्लेंडर वा खाना प्रोसेसर मा बेर मिश्रण र saucepan मा फर्क र एक सिम लाउन। थप 1 चम्मच ताजा नींबूको रस थप्नुहोस्, वा आवश्यक भएमा स्वाद गर्नुहोस्।
- 1/2 1/2 ताजा तातो या जमे भएका रास्पबेरीहरू, 1/2 कप ताजा वा जमे भएका कटाई स्ट्रबबेरी र 1/4 कप ताजा वा जमे भएका ब्लुबेरीहरू राख्नुहोस्, र चटनी नुहाउन्जेल सम्म उबाल गर्नुहोस्। ससले ठुलो वा चिसोको सेवा गर्न सक्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 41 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 1 g |