डच कम्पनी लुकास बोक्सले केही उत्कृष्ट स्वादयुक्त तरलहरू बनाउँछिन् जुन गुणस्तर, स्वाद र रंग छ जुन हामी हेर्छौं र मीठा आत्माहरूमा माया गर्छौं।
यो सुन्दर रातो मदिरा बारको लागि एकदम बढि अतिरिक्त हो र लोकप्रिय कस्ममपोलिसको यो भिन्नता यो प्रयोग गर्ने एउटा राम्रो तरिका हो।
यो ककटेल एकदम सरल छ। म मज्जा भन्दा बढी तरबूज प्रयोग गर्दछु र कसरी क्रेनबेरी बस पृष्ठभूमिमा फाँट गर्न अनुमति दिन्छ। तरबूज तरकारी एक मीठो एक छ, त्यसैले यदि तपाइँ यो नुस्खा पनि धेरै मीठो फेला पार्नुहुन्छ तपाईं सधैं सरल सिरप थोपामा कटौती गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- बोल्स तरबूज लिकर
- 3/4 औंस
- वोडका
- 3/4 औंस
- क्रेनबेरीको रस
- 1/4 औंस
- सरल सिरप
- 1
- एक ताजा चूने निचोड
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइस क्यूबहरूसँग अवयवहरू राख्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
Recipe Courtesy: Lucas Bols
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 114 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |