Suprême सॉस Recipe
Suprême सॉस भारी क्रीम संग एक चिकन velouté सस को समृद्ध द्वारा बनाईएको समाप्त सॉस हो।
Suprême सॉस सॉटे वाला चिकन को लागि एक आदर्श संगति। यो पनि आधार हो जसबाट अन्य अन्य शास्त्रीय सस बनाइएको छ - जस्तै आइवरी, मशरूम वा एरोरा सॉस।
यो पनि हेर्नुहोस्: आमा सॉस
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 क्वार्ट चिकन वाउन्ट
- 1 कप भारी क्रीम
- 1 चम्मच मक्खन
- कोसेसर नमक
- सेतो मिर्च (ताजा ताल, स्वादको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी तलल्लो सससेन मा, धीरे भारी क्रीम गर्मी को उबाल गर्न को लागि गर्मी छ, तर यो फोडा मत दिनुहोस। आवरण र न्यानो राख्नुहोस्।
- मध्यम ऊँची उचाईमा अलग साससिनमा स्लिट ताप्नुहोस्। एक फोडा ल्याउँनुहोस्, त्यसपछि एक उकालोमा निचो गर्मी र लगभग 5 मिनेटको लागि कम गर्नुहोस् वा कूलको बारेमा एकदम कम मात्रामा घटाइएको छ।
- भित्तामा हल्का कपाल हल गर्नुहोस् र यसलाई एक क्षणको लागि उकालोमा फर्कनुहोस्।
- मक्खनमा हलचल, सीजन कोसेर नमक र सेतो मिर्च र स्वादको स्वादको स्वादको साथमा। चीजसेलटको माध्यमबाट तनाव र सही सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 263 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 90 मिलीग्राम |
| सोडियम | 95 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 17 जी |