यो फल पाच चटनीले स्वाद ग्रील्ड, ब्रोइड गरिएको, वा स्याउड पोर्क वा कुखुरालाई ठूलो स्वाद दिन्छ। करी पाउडर को एक ड्यास, सूखा क्रेनबेरी, र घंटी मिर्च यो स्वादिष्ट चटनी स्वाद।
नुस्खाले ताजा प्याच चटनीको 3 वटा कप बनाउँदछ।
सम्बन्धित पकाउनुहोस्: घुमाइएको चित्रण चटनी
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप पीडा (diced)
- 1/4 कप रातो काली मिर्च (diced)
- 1/4 कप हरित प्याज (पतला कटाई)
- 1 चम्मच अदरक
- 1 लौह लसुन (खुर्सानी र खनिज)
- 2 चम्मच सूखे क्रेनबेरी (कटाई)
- 2 चम्मच नींबू रस (वा स्वाद)
- 1 चम्मच साइडर सिरका (वा रातो शराब सिरका)
- 1 चम्मच शहद (वा भूरी शर्करा)
- ड्यास करी पाउडर
- ड्यास नमक (स्वाद)
- काली मिर्च (स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्; समय समयमा सेवा गर्न फ्रिज गर्नुहोस्। यो आचरण चटनी माछा वा चिकन वा सुँगुरसँग स्वादिष्ट छ।
- लगभग 3 कप हुन्छ।
- नोट: यदि तपाइँ डिस्टेड डिस्ड प्याचहरू प्रयोग गर्नुहुन्छ भने, शहद वा ब्राउन शुगरलाई हटाउनुहोस्, वा तपाईंको स्वादमा सुत्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 18 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |