कटा फल र सब्जियों को गन्ती गर्न को लागी दिन को दिन या दिन को शुरुवात यस स्वादपूर्ण ताजा आचला सालसा बनाउन को लागी योजना।
फल साल्सा लाल प्याज, सिलिलेरो, काली, र सानो लसुन संग स्वाद गरिन्छ। पोर्क चोप्स, चिकन, माछा र समुद्री खानासँग उत्कृष्ट छ। यो विशेष गरी समुद्री या ग्रील्ड टुना वा चिकन संग राम्रो छ।
थप विचारहरूको लागि र कसरी आडूहरू छील्न नुस्खा तल सुझाव र विविधताहरू हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 सानो मिर्च, खुबै र खुवाइयो
- 2 लायसको रस (लगभग 1/4 कप)
- 2 चम्मच प्रिय
- 2 देखि 3 चम्मच रातो लाल मिर्च मिर्च, diced
- 1 चम्मच jalapeno मरिच, पनी माइनर या स्वाद
- 1 हेल्पिंग चम्मच सिलिलाउरो, कटाई
- 1 सानो क्लोव लसुन, पतला मिनी
- 2 चम्मच रातो प्याज वा
- मीठो प्याज , पतला कटाई
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरीमा, सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् र राम्रो मिश्रण गर्नुहोस्।
- कटोराको आवरण गर्नुहोस् र समयमै सेवा गरिरहँदा प्रशस्त पार्नुहोस्। स्वादहरू उत्तम हुन्छन् भने सालसा 4 घण्टा वा रातभरको लागि फ्रिज हुन्छ।
- ग्रीस वा बिरुद्ध माछा, पोर्क, वा चिकन संग यो आचला साला।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
आकस्मिकहरु संग मक्खन को बदलन गर्नुहोस, या आड्स प्लूट्स, प्लम, या ज्वरो को एक भाग को ठाँउ को उपयोग गर्नुहोस।
पीच छीने को लागि सबै भन्दा प्रभावी तरीका उनलाई उबलते पानी को बर्तन मा 15 देखि 20 सेकेन्ड सम्म डुबकी छ, र तुरुन्त उनलाई बरफ जल मा विलुप्त गर्दछ।
पालहरू खुसी हुनेछन् र छरिएर धेरै सजिलो हुनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 65 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |