यो चिलानी चटनीले सुकेको चिन्ता चिनी मिर्चको साथ बनाइन्छ। इन्चिलदाससँग यो सरल चटनी प्रयोग गर्नुहोस्, वा यसलाई ग्रील्ड माछा वा चिकन प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 सूखे चुरोट चिल्लो
- 1/4 कप प्याज (कटाई)
- 1 चम्मच वनस्पति तेल
- 2 सानो टमाटर (खुबै र कटाई)
- 1/4 कप किशमिश
- ड्यास सूखे पत्ता अरेगानो
- dash cumin
- 2 वटा मुटुको कुखुरा
यसलाई कसरी बनाउने?
15 मिनेटको लागि तातो पानीमा चिन्ता गर्नुहोस्। घाँस र बीउ हटाउनुहोस्; chop। साउतले सब्जीको तेलमा निलम्बन नभएसम्म कपाल र प्याज काट्यो। टमाटर, किशमिन्स, क्युमिनो, अरेगानो, र चिकन भाँडा थप्नुहोस्। 10 मिनेट लामो उकालो
सजिलो हुँदासम्म ब्लेंडरमा र मिश्रण गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 27 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 92 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |